Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB FMĮ "Myriad capital"
More about company »

Privati bankininkė (-as)

Vilnius - UAB FMĮ "Myriad capital"

Darbo pobūdis

  • būti kliento partneriu, parduodant bendrovės paslaugas, atitinkančias jo poreikius asmeninių finansų planavimo ir valdymo, investavimo ir taupymo srityse, taip pat organizuoti specializuotų konsultacijų (įmonės parduodamų produktų) pristatymą tiesiogiai arba per trečiąsias šalis
  • palaikyti nuolatinį ryšį su esamais klientais, siekiant užtikrinti ilgalaikius bendradarbiavimo ir pasitikėjimo santykius
  • ieškoti ir identifikuoti naujus klientus
  • teikti pasiūlymus dėl veiklos organizavimo ir dabartinių paslaugų tobulinimo ar naujų paslaugų kūrimo
  • ugdyti ir dalintis patirtimi su kolektyvu

Reikalavimai

  • turite darbo patirties taupymo ir investavimo, kreditavimo srityje, išmanote kitus finansų rinkos produktus ir teikiamas paslaugas
  • turite finansų maklerio konsultanto arba finansų maklerio generalinę licenciją arba sugebėsite ją įgyti per sutartą laikotarpį
  • gerai mokate užsienio kalbą (anglų, rusų - privalumas)
  • efektyviai bendraujate ir bendradarbiaujate, gebate dirbti savarankiškai
  • turite puikius prezentacinius bei derybų įgūdžius
  • esate organizuotas, dėmesį skiriate klientui ir siekiate geriausių rezultatų

Mes jums siūlome

  • galimybę realizuoti savo tikslus
  • darbą patikimų ir atsakingų profesionalų komandoje
  • dinamišką ir motyvuojančią aplinką
  • konkurencingą atlyginimą ir motyvuotus skatinimo priedus

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

UAB FMĮ “Myriad capital” – Lietuvos banko licencijuota C kategorijos finansų maklerio įmonė
Informacija apie UAB FMĮ "Myriad capital"
1317 €
Vid. atlyginimas bruto
(47% didesnis už LT vidurkį)
4
Darbuotojų skaičius
Vadovas: Gediminas Trumpis