Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Mantinga"
More about company »

Procesų vadovo asistentas (ė)

Marijampolė - UAB "Mantinga"

Darbo pobūdis

Pagalba procesų vadovui;
Operatyvinių duomenų surinkimas ir analitinis apibendrinimas;
Gamybos procesų stebėjimas, analizavimas;
Ataskaitų pateikimas.

Reikalavimai

Aukštasis išsilavinimas (finansų, ekonomikos arba matematikos srityje);
Analitinis mąstymas, geri bendravimo įgūdžiai, orientacija į rezultatą, aukšta vidinė motyvacija, pozityvus mąstymas, gebėjimas dirbti tiek savarankiškai tiek komandoje, savidisciplina;
Mokėjimas dirbti kompiuteriu (puikūs Excel įgūdžiai);
Anglų ir rusų kalbų mokėjimas (privalumas).

Mes jums siūlome

Savarankišką ir dinamišką darbą lyderiaujančioje kompanijoje;
Plačias saviraiškos galimybes.

Jeigu esate energingas, iniciatyvus, siekiantis tobulėti, pilnas idėjų, vidinės motyvacijos ir norite įdomaus profesinio gyvenimo su iššūkiais - UAB "Mantinga" komandai Jūsų reikia! Prisijunkite!

Atlyginimas

Derybų klausimas

Tarptautinės parodos, inovacijos, moderniausios technologijos, pasaulio pripažinimas (gaminiai eksportuojami į 35 pasaulio šalis. Kinija, Japonija – ne išimtis), profesionalų komanda (daugiau nei 1 500 darbuotojų), kūrybiškas požiūris (kasmet sukuriama apie 160 naujų produktų), 3 modernios gamyklos, 4 atstovybės užsienyje, 20 metų patirtis ir mąstymas iki dangaus – tokia duonos, užkandžių ir šaldytų gaminių kompanija UAB „Mantinga“ šiandien. Mes nuolat augame, einame pirmyn ir tobulėjame, todėl mums reikalingas profesionalų pastiprinimas – prisijunk prie „Mantinga“ komandos!
Informacija apie UAB "Mantinga"
1025 €
Vid. atlyginimas bruto
(15% didesnis už LT vidurkį)
1106
Darbuotojų skaičius
50-100 mln. €
Pajamos 2016 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 709 €
25% uždirba 709-896 €
25% uždirba 896-1244 €
25% uždirba nuo 1244 €
Vadovas: Kęstutis Svitojus