Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB Rubineta

PROCESŲ VADYBININKAS (-Ė)

1000-1300 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB Rubineta

Pasiūlymas Jums

Kviečiame į komandą stabilioje ir klientų bei darbuotojų vertinamoje kompanijoje. Siūlome patogias darbui sąlygas, visas reikalingas darbui priemones, subalansuotą darbo krūvį, įdomias užduotis, karjeros perspektyvą ir sąžiningą atlyginimą. Žadame šiltą bendravimą, kolegų ir vadovų palaikymą, nuolatinį tobulėjimą ir galimybę įgyvendinti savo idėjas. Apie viską išsamiau – susitikimo metu, tad siųskite savo gyvenimo aprašymą jau šiandien. Jūsų asmens duomenų saugumu pasirūpinsime tinkamai.

Užduotys ir atsakomybės

Šiame darbe analizuosite procesus, gilinsitės į geriausias procesų valdymo praktikas, ieškosite būdų naudoti technologijas procesų valdymui, diegsite patvirtintas metodikas ir kontroliuosite procesų optimizavimo rezultatą. Išsamiau aptartume susitikimo metu.
Taip pat dalį darbo laiko skirsite svarbiai sričiai: administruosite įmonės dokumentus bei personalo dokumentaciją, pagelbėsite kolegoms ruošiant sutartis, jų priedus ir kitus dokumentus, administruosite informaciją įmonės duomenų bazėse, organizuosite biuro aprūpinimą ir priežiūrą.

Lūkesčiai Jūsų kompetencijai

Šiam darbui reikia aukštojo išsilavinimo, sėkmingos panašaus darbo patirties, gerų anglų ir rusų kalbų žinių, galiojančio vairuotojo pažymėjimo ir motyvacijos organizuotam darbui. Puikiai pritapsite mūsų komandoje, jei esate mandagus, bendraujantis ir atsakingas žmogus, vertinantis savo ir kitų laiką, gebantis dirbti savarankiškai ir siekiantis rezultato.
Jūsų išsilavinimą ir žinias kokybės vadybos, teisės, personalo valdymo srityje bei patirtį tarptautinėje ar gamybinėje įmonėje vertintume kaip privalumus.
Nedelskite – siųskite savo CV jau dabar! Galbūt tai karjeros galimybė, apie kurią seniai galvojote?

Atlyginimas

1000-1300 €/mėn. į rankas
atsižvelgiant į Jūsų kompetenciją bei patirtį
UAB Rubineta

UAB Rubineta

UAB „Rubineta“ - didžiausias maišytuvų ir jų aksesuarų gamintojas Baltijos šalyse. Didžiausią dėmesį skiriame mūsų produkcijos kokybei ir šiuolaikiškam dizainui, taikome pažangiausias technologijas ir rūpinamės kiekvieno kliento poreikiais. Esame vieninga profesionalų komanda, vadovaujamės pagarbos ir profesionalumo vertybėmis. Sužinokite apie mus daugiau mūsų internetinėje svetainėje .
informacija apie UAB „RUBINETA“
1865 €
Vid. atlyginimas bruto
(22% didesnis už LT vidurkį)
62
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1270 €
25% uždirba 1270-1582 €
25% uždirba 1582-2480 €
25% uždirba nuo 2480 €