Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "HEADEX"
More about company »

Produkcijos paletavimo ir pakavimo operatorius (-ė)

Klaipėda, Gargždai - UAB "HEADEX"

Darbo pobūdis

  • produkcijos gamybos linijos priežiūra;
  • pagamintos produkcijos pakavimas / rūšiavimas;
  • produkcijos krova ir jos paletavimas.

Reikalavimai

  • esate punktualus ir atsakingas darbuotojas;
  • mėgstate dirbti komandoje;
  • turite greitą orientaciją;
  • nebijote naujovių ir esate pasiryžęs siekti geriausio rezultato.

Mes jums siūlome

  • slenkantį darbo grafiką;
  • apmokymus darbo vietoje;
  • pigų nuvežimą ir parvežimą iš darbo;
  • maitinimą darbo vietoje už savikainą;
  • modernią ir šiuolaikišką darbo aplinką;
  • karjeros galimybes.

Atlyginimas

Su perspektyva didėti

UAB "Headex"

Headex Group teikia laikinojo įdarbinimo ir rangos paslaugas Lietuvoje ir Vakarų Europoje.

Turite klausimų ar pageidaujate platesnės informacijos apie poziciją? – Susisiekite su mumis darbo dienomis tel.