Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Kauno grūdų įmonių grupė
More about company »

PRODUKCIJOS ŽENKLINTOJA (-AS) LOGISTIKOS SANDĖLYJE

Vilnius, Šalčininkai - Kauno grūdų įmonių grupė

Darbo pobūdis

Sverti ir ženklinti produkciją;
Paskirstyti produkciją pagal pagaminimo laiką, kainų etiketes, užsakymas;
Naudotis svėrimo-ženklinimo įranga.

Reikalavimai

Panašaus darbo patirtis;
Dėmesingumas detalėms, atsakingumas;
Galimybė dirbti temperatūrinio režimo svyravimo aplinkoje pagal slenkantį grafiką pamainomis:
I - pamainos laikas nuo 6:00 val. iki 14:30 val.;
II - pamainos laikas nuo 15:00 iki 23:30 val.

Mes jums siūlome

Neturinčius patirties mokome darbo vietoje;
Nuo darbo rezultatų priklausantį atlyginimą;
Darbui ir asmens saugumui reikalingas priemones;
SVARBU. DARBO VIETA - RUDAMINA, VILNIAUS R., AB "Vilniaus paukštynas", tel. 8 5 268 7349.

„KG Group“ įmonių grupę sudaro: AB „Kauno Grūdai“, AB „Vilniaus paukštynas“, AB „Kaišiadorių paukštynas“. Įmonių grupės veikla orientuota į Lietuvos žemės ūkio plėtrą, į pagamintų produktų su pridėtine verte gamybą ir eksporto didinimą bei vartotojų poreikius, kuriuos kompanija tenkina integruodama veiklas. Įmonių grupė turi gamybinių padalinių visoje Lietuvoje ir užsienyje bei vienija daugiau nei 3500 darbuotojų komandą.
Paskambinkite į Personalo tarnybą tel.: 8 5 268 7349
Informacija apie Kauno grūdų įmonių grupė
1261 €
Vid. atlyginimas bruto
(41% didesnis už LT vidurkį)
812
Darbuotojų skaičius
> 100 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Tautvydas Barštys