Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Noriu personalo sprendimų grupė
More about company »

Produkto inžinierius (elektronikos gaminiai)

Kaunas - Noriu personalo sprendimų grupė

Darbo pobūdis

  • Surinkimo technologijos įvertinimas skaičiuojant pasiūlymus klientams;
  • Produkto dokumentacijos ruošimas;
  • Techninių problemų sprendimas, neatitikčių ir pakeitimų valdymas;
  • Gamybos efektyvumo didinimas;
  • Bendravimas techniniais klausimais su užsakovais;
  • Gaminių surinkimo efektyvumo gerinimas.

Reikalavimai

  • Aukštasis inžinerinis išsilavinimas (pageidautina elektronikos, mechatronikos srityje);
  • Panašaus darbo patirtis (privalumas – gamybinėje įmonėje);
  • Elektronikos žinios;
  • Geras anglų kalbos mokėjimas (raštu ir žodžiu);
  • Atsakingumas, kruopštumas, iniciatyvumas;
  • Gebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje.

Mes jums siūlome

Įdomų ir atsakingą darbą nuolat augančiai tarptautinei kompanijai, draugišką komandą, karjeros ir profesinio tobulėjimo galimybes.

Mūsų klientei - tarptautinei gamybinei / prekybinei kompanijai, šiuo metu reikalingas Produkto inžinierius (elektronikos gaminiai).

Dėl detalesnės informacijos kreiptis telefonu: .
Kontaktinis asmuo: Kristina.