Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
Ainava, UAB

PRODUKTO PARDAVIMO VADYBININKAS (-Ė)

Nuo 700 €/mėn. Į rankas
Vilnius - Ainava, UAB

Darbo pobūdis

Aktyvūs švaros ir higienos produktų pardavimai;
Intensyvi naujų klientų paieška;
Pasiūlymų ir sutarčių rengimas, interesantų konsultavimas;
Nuolatinio pardavimo proceso užtikrinimas;
Pardavimų rodiklių, klientų poreikio analizė, pasiūlymų teikimas jų gerinimui.

Reikalavimai darbuotojui

Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas;
Darbo patirtis pardavimų srityje (B2B);
Nevaržomi bendravimo, derybiniai įgūdžiai, sugebėjimas savarankiškai dirbti, sąžiningumas, atsakingumas;
Kompiuterinis raštingumas;
Vairuotojo pažymėjimas;
Anglų kalbos mokėjimas - būtų privalumas.

Atsakingą darbą su valymo priemonėmis, švaros produktais ir profesionalios higienos reikmenų produktais;
Stabiliai mokamą darbo užmokestį su motyvuojančiais priedais, priklausančiais nuo rezultatų;
Modernias darbui reikalingas priemones, įskaitant naują automobilį;
Darbo aplinką, kurioje vertinamas profesionalumas, komandinis darbas ir iniciatyvumas;
Augimo ir karjeros galimybes.

Atlyginimas

Nuo 700 €/mėn. į rankas
Ainava, UAB

Ainava, UAB

Ainava, UAB – patikimas ilgalaikis partneris verslo erdvės švarai.

Patalpų valymo ir teritorijos priežiūros versle sukaupėme jau daugiau kaip 25 metų patirtį. Teikdami kokybiškas, profesionalias ir operatyviai atliekamas paslaugas galime pasirūpinti visais Kliento poreikiais, susijusiais su švara.

Kiekvieną Klientą vertiname individualiai – nusprendžiame ir pasiūlome racionalius valymo sprendimus, kurie taupo laiką bei pinigus.
informacija apie Ainava, UAB
963 €
Vid. atlyginimas bruto
1251
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 521 €
25% uždirba 521-888 €
25% uždirba 888-1072 €
25% uždirba nuo 1072 €