Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „IT ranga“

Produkto vadovas (-ė) (IT sritis)

Nuo 2000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „IT ranga“

Darbo pobūdis

Naujo IT produkto kūrimas
Rinkos bei klientų poreikių analizė, kuriant produkto vystymo kryptį;
Bendradarbiavimas su Projekto vadovu kūriant Informacinių technologijų produktą- pradedant technologinių sprendimų parinkimu, baigiant komunikacija su klientais.
Rinkodaros strategijos kūrimas ir vykdymas.
Produktų efektyvumo bei konkurencingumo vertinimo rodiklių nustatymas.

Reikalavimai

Aukštasis informacinių technologijų/marketingo/verslo vadybos srities išsilavinimas;
IT produktų/projektų valdymo patirtis;
Patirtis naujų IT produktų kūrimo bei diegimo projektuose;
Puikūs komunikaciniai įgūdžiai;
Gebėjimas kaupti, analizuoti, sisteminti, apibendrinti informaciją ir rengti išvadas;
Stiprus analitinis mąstymas, gebėjimas savarankiškai planuoti, organizuoti savo veiklą, priimti sprendimus, spręsti kilusias problemas, dirbti komandoje;
Geros anglų kalbos žinios.

Mes jums siūlome

Prisidėti prie naujo produkto kūrimo bei savarankiškai įgyvendinti savo idėjas;
Gerą, kompetencijas ir gebėjimus atitinkantį darbo atlyginimą, patrauklią finansinės ir nefinansinės motyvacijos sistemą;
Tobulėjimo ir savirealizacijos perspektyvas dirbant nuo produkto kūrimo pradinės stadijos.

Atlyginimas

Nuo 2000 €/mėn. į rankas

Pickvibe is a creative-commercial-social network with a single goal - to create a trusted and healthy ecosystem for quality cultural content: the end-user gets information about products/services based on his/her individual preferences and liking.
Join our team in Vilnius to help reshape Social Networking and Culture content landscape and leave your footprint on WEB 3.0
informacija apie UAB „IT ranga“
2570 €
Vid. atlyginimas bruto
(84% didesnis už LT vidurkį)
7
Darbuotojų skaičius
50-100 tūkst. €
Pajamos 2019 m.