UAB „SABELIJOS PREKYBA“

PRODUKTO VADOVAS (-Ė)

1500-3300 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - UAB „SABELIJOS PREKYBA“

Darbo pobūdis

KVIEČIAME PRISIJUNGTI PRIE MŪSŲ KOMANDOS - IR TAPTI TECHNINĖS PREKĖS, PAGRINDINIU EKSPERTU BEI AMBASADORIUMI!

Jūsų atsakomybėje bus:
  • Gerai Žinoti savo kuruojamus produktus.
  • Žinoti konkurencinius produktus.
  • Valdyti Asortimentą.
  • Nuolatinis žinių apie produktus gilinimas ir dalinimasis jomis su pardavimo komanda.
  • Asortimento valdymas, naujų prekių paieška.
  • Kainodara ir pelningumo palaikymas.
  • Įmonės atstovavimas parodose.

Reikalavimai darbuotojui

MUMS SVARBIAUSIA, KAD BŪTUMĖT ŽINGEIDUS IR NORĖTUMĖTE DALINTIS ŽINIOMIS.

Tikimės, kad atitinkate žemiau pateiktus reikalavimus:
  • Gebėjimas suprasti apie produktą, ir įsidėmėti detales.
  • Gebėjimas atsakyti į klausimus:
Kam?
Kodėl?
Kaip?
  • Aukštasis išsilavinimas.
  • Anglų kalbos žinios (rusų kalba - privalumas).
  • Vairuotojo pažymėjimas.

  • Darbą daugiau 20 metų efektyviai veikiančioje kompanijoje.
  • Mokymus, konsultacijas bei vadovo paramą siekiant tikslų.
  • Ugdantį ir motyvuojantį vadovą.
  • Konkurencingą atlyginimą.
  • LEAN Principais grįstą veiklos modelį.
  • Draugiškų kolegų komandą.
  • Tobulėti skatinančią aplinką.
  • Papildomą apmokamą laisvą laiką.
  • Darbą šiuolaikiškoje ir patikimoje kompanijoje.

Atlyginimas

1500-3300 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Atlyginimas nuo iki yra dėl būsimo darbuotojo pradinės kompetencijos. Dar yra priedai už veiklos rezultatus.

SABELIJOS PREKYBA UAB - Komanda, kuri ne tik siekia ambicingų tikslų, bet ir moka pasidžiaugti pasiektais rezultatais.

KVIEČIAME PRISIJUNGTI!

SABELIJOS PREKYBA UAB - Pirmaujanti darbo saugos priemonių gamintoja ir tiekėja Lietuvoje, sukaupusi didesnę nei 25 metų sėkmingo darbo patirtį. Prekybos salonuose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose bei Panevėžyje rasite ne tik platų kokybiškų asmeninių apsaugos priemonių asortimentą, bet ir prekių laisvalaikiui, poilsiui.

SABELIJOS PREKYBA UAB išsiskiria ypatingu dėmesiu klientams ir jų poreikiams. Mūsų sprendimus ir produkciją naudoja pirmaujančios Lietuvos įmonės ir organizacijos privačiame bei valstybiniame sektoriuose. Įmonėje dirba beveik 100 savo srities profesionalų, kurie gerai išmano savo darbą.

MES SAUGOME DIRBANTĮ ŽMOGŲ.
Visada šalia –
informacija apie UAB „SABELIJOS PREKYBA“
2116 €
Vid. atlyginimas bruto
(39% didesnis už LT vidurkį)
67
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1303 €
25% uždirba 1303-1845 €
25% uždirba 1845-2543 €
25% uždirba nuo 2543 €