Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
„Aprangos“ grupė

IT produkto vadovas (-ė) (Product Owner)

3000-4000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Online interview
Vilnius - „Aprangos“ grupė

Darbo pobūdis:

  • IT projektų vykdymas įmonių grupės mastu
  • Įmonėje vykstančių procesų analizė ir sprendimų jų automatizavimui parinkimas
  • Naujų informacinių sistemų kūrimas, diegimas ir vystymas (ERP, RBO, WMS, HR, DVS, el. komercija, BI ir kt.)
  • Užduočių paskirstymas IT komandos nariams ir partneriams, jų valdymas
  • Informacinių sistemų architektūros ir funkcionalumo projektavimas
  • Įmonės informacijų sistemų integracija su partnerių sistemom
  • Bendradarbiavimas su Lietuvos ir užsienio partneriais

Reikalavimai kandidatams:

  • IT projektų valdymo bei verslo procesų analizės ir tobulinimo patirtis
  • Patirtis planuojant ir formuojant užduotis komandos nariams
  • Analitinis mąstymas, savarankiškumas ir geri tarpasmeniniai įgūdžiai
  • Patirtis diegiant arba palaikant ERP sistemą, Microsoft Dynamics NAV arba AXA
  • Patirtis dirbant su Microsoft SQL BI
  • Geros anglų ir rusų kalbos žinios
  • Darbo patirtis mažmeninės prekybos ir/ arba el. komercijos IT srityje būtų didelis privalumas
  • Geras Power BI, SQL DBVS, WEB, EDI, Web Service technologijų išmanymas būtų didelis privalumas

Įmonė siūlo:

  • Savo veikloje nuolat investuojame į naujausias IT technologijas ir sprendimus, vertiname kiekvieno darbuotojo pasiekimus bei kompetenciją
  • Tavęs laukia įdomūs ir skirtingi projektai, draugiška profesionalų komanda ir konkurencingas darbo užmokestis 3000-4000 EUR/ mėn. (prieš mokesčių išskaičiavimą)
  • Turėsi puikias galimybes prisidėti prie esamų sistemų vystymo ir naujų kūrimo bei diegimo visoje įmonių grupėje, kuri vykdo veiklą Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje
  • Didelis mūsų įmonių grupės frančizės partnerių tinklas suteikia galimybę įsisavinti ir diegti jų naudojamas naujausias IT technologijas ir sprendimus

Atlyginimas

3000-4000 €/mėn. neatskaičius mokesčių

„Aprangos" grupė – mažmeninės prekybos drabužiais lyderė Baltijos šalyse, bendradarbiaujanti su garsiausiais prekės ženklais Europoje ir pasaulyje. „Aprangos" grupę sudaro pagrindinė įmonė APB „Apranga" ir 25 dukterinės įmonės. Pagrindinė įmonė APB „Apranga" nuo 1997 metų listinguojama Nasdaq Vilnius vertybinių popierių biržoje. Nuo 2005 metų - įtraukta į Baltijos Oficialųjį prekybos sąrašą.
„Aprangos" grupė valdo 7 skirtingų tipų parduotuvių tinklus ar atskiras parduotuves Lietuvoje, Latvijoje bei Estijoje.
informacija apie „Aprangos“ grupė
1136 €
Vid. atlyginimas bruto
681
Darbuotojų skaičius
50-100 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 596 €
25% uždirba 596-880 €
25% uždirba 880-1262 €
25% uždirba nuo 1262 €