Job ad is not active
You cant candidate to it anymore

PRODUKTO VADYBININKAS (-Ė) (STATYBINĖS MEDŽIAGOS)

Darbo vieta

Darbo pobūdis:

  • produktų pardavimų vystymas, plėtra, bendradarbiavimas su statybų kompanijomis;
  • rinkos tyrimai, pardavimų procesų planavimas, organizavimas, kontrolė;
  • strateginių sprendimų derinimas su vadovybe;
  • aktyvus bendravimas ir bendradarbiavimas su esamais ir naujais klientais;
  • komercinių pasiūlymų rengimas dėl produkcijos pardavimo;
  • pardavimo planų įgyvendinimas: nuo produkcijos pardavimo iki jos pristatymo klientui;
  • įmonės klientų konsultavimas parduodamos produkcijos/technologijų klausimais.

Reikalavimai kandidatui:

  • aukštasis/aukštesnysis inžinerinis išsilavinimas;
  • darbo patirtis techninio produkto pardavimuose;
  • gebėjimas bendrauti anglų kalba (rusų k. – privalumas);
  • vairuotojo pažymėjimas (B kategorija);
  • gebėjimas dirbti individualiai ir bendradarbiaujant komandoje;
  • veiklumas, orientacija į rezultatą, iniciatyvumas.

UAB "PERSONALO SPRENDIMAI"

Mūsų klientė – sėkminga ir stabili įmonė, vykdanti prekybą, gamybą bei teikianti paslaugas daugiau nei 20 metų. Įmonės klientai - statybos industrijos įmonės. Šiuo metu nuolatiniam darbui Kaune ieškomas (-a) veiklus (-i) statybinių medžiagų produkto vadybininkas (-ė).