Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "PERSONALO SPRENDIMAI"
More about company »

PRODUKTO VADYBININKAS (-Ė) (STATYBINĖS MEDŽIAGOS)

Kaunas - UAB "PERSONALO SPRENDIMAI"

Darbo pobūdis:

  • produktų pardavimų vystymas, plėtra, bendradarbiavimas su statybų kompanijomis;
  • rinkos tyrimai, pardavimų procesų planavimas, organizavimas, kontrolė;
  • strateginių sprendimų derinimas su vadovybe;
  • aktyvus bendravimas ir bendradarbiavimas su esamais ir naujais klientais;
  • komercinių pasiūlymų rengimas dėl produkcijos pardavimo;
  • pardavimo planų įgyvendinimas: nuo produkcijos pardavimo iki jos pristatymo klientui;
  • įmonės klientų konsultavimas parduodamos produkcijos/technologijų klausimais.

Reikalavimai kandidatui:

  • aukštasis/aukštesnysis inžinerinis išsilavinimas;
  • darbo patirtis techninio produkto pardavimuose;
  • gebėjimas bendrauti anglų kalba (rusų k. – privalumas);
  • vairuotojo pažymėjimas (B kategorija);
  • gebėjimas dirbti individualiai ir bendradarbiaujant komandoje;
  • veiklumas, orientacija į rezultatą, iniciatyvumas.

UAB „Personalo sprendimai“ – sėkmingą ilgametę patirtį sukaupusi personalo valdymo specialistų komanda.
Mūsų klientė - UAB „Arkietė“ - viena didžiausių indų ir virtuvės reikmenų importuotoja, galinti pasiūlyti didžiausią indų asortimento pasirinkimą įvairiems poreikiams tiek įstaigų, ofisų, HoReCa sektoriaus bei individualiems klientams. Lietuvos rinkoje įmonė sėkmingai plėtoja savo veiklą jau daugiau nei 25 metus, o prekes importuoja iš viso pasaulio tiekėjų. Šiuo metu įmonė plečiasi ir ieško pardavimų vadybininko (-ės) Vilniaus regione.