Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "GINESTRA"
More about company »

Produkto vadybininkas (-ė) Vilniuje

Vilnius - UAB "GINESTRA"

Darbo pobūdis

  • Prekių grupių valdymas (strategija, rinkos tyrimai, asortimento atrinkimas, kokybės dokumentai);
  • Darbas su esamais tiekėjais ir naujų paieška;
  • Kainodaros valdymas (strategija, rinkos tyrimai);
  • Asortimento mokymų organizavimas ir vedimas įmonės darbuotojams.

Reikalavimai

  • Planavimo ir analizavimo įgūdžiai;
  • Geri derybiniai įgūdžiai;
  • Analitinis mąstymas;
  • Greita orientacija;
  • Orientacija į tikslą;
  • Vizualinio ir tekstinio turinio rengimo įgūdžiai;
  • Darbo su Excel ir kitomis MS Office programomis patirtis;
  • Kruopštumas;
  • Gebėjimas dirbti tiek individualiai, tiek komandoje;
  • Puikios lietuvių, anglų kalbos žinios žodžiu ir raštu (rusų kalbos žinios privalumas);
  • Vairuotojo pažymėjimas ir praktiniai vairavimo įgūdžiai.

Privalumai:
  • Patirtis dirbant su tiekėjais;
  • Gebėjimas efektyviai komunikuoti ir argumentuotai pagrįsti savo idėjas.
  • Supratimas apie statybines konstrukcijas ir jų mazgus;
  • Inžinerinis išsilavinimas.

Mes jums siūlome

  • Konkurencingą atlyginimą ir motyvavimo sistemą;
  • Asmeninį sveikatos draudimą bei papildomų naudų paketą;
  • Draugišką kolektyvą;
  • Tobulėjimo galimybes.

„Varžtų pasaulis“ – tai didmeninės ir mažmeninės prekybos tinklas, jungiantis 12 parduotuvių, kurio specializacija yra tvirtinimo elementai ir metalo gaminiai.
Informacija apie UAB "GINESTRA"
1617 €
Vid. atlyginimas bruto
(81% didesnis už LT vidurkį)
113
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2016 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1172 €
25% uždirba 1172-1341 €
25% uždirba 1341-1627 €
25% uždirba nuo 1627 €
Vadovas: Arnold Šalkovski