Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB ''Imlitex Service Center''
More about company »

Produkto vadybininkas (-ė) / Žaliavos

Kaunas - UAB ''Imlitex Service Center''

Darbo pobūdis

Imlitex Holdings įmonių grupė prekiauja beveik visų rūšių agro ir pramonės žaliavomis: plastiko, taros, maisto, biokuro, chemijos, tekstilės, pašarų, trąšų, grūdų ir kt. Informuokite mus apie save, jeigu esate patyręs vienos iš aukščiau paminėtos žaliavos vystyme ir norite prisijungti prie tarptautiniu mastu veikiančios kompanijos.

Būdamas produkto vadybininku Jūs:
  • Visapusiškai rūpinsitės priskirtu produktu arba produktų krepšeliu;
  • Atstovausite įmonės interesus bendraujant su klientais: aiškinsitės poreikius, derinsite sąlygas, kainas, terminus, kitą aktualią informaciją, rengsite pasiūlymus, kursite ryšius ilgalaikiam bendradarbiavimui;
  • Analizuosite produkto rinką ir prognozuosite jos tendencijas;
  • Formuosite produkto kainodarą ir kontroliuosite pelningumą;
  • Bendradarbiausite su kitais įmonės padaliniais dėl Jūsų kuruojamos produktų grupės pardavimų galimybių ir rezultatų.

Reikalavimai

  • Sėkminga darbo patirtis žaliavų pirkimo/produkto vystymo srityje ne mažiau nei 3 m.;
  • Stiprios užsienio kalbų žinios;
  • Gebėjimas planuoti veiklą ir savarankiškai priimti sprendimus;
  • Duomenų rinkimo ir apdorojimo įgūdžiai;
  • Puikūs bendravimo ir derybų įgūdžiai, globalus mąstymas, lyderystės ir komandiškumo derinys;
  • Atitikimas šiam asmeninių savybių aprašymui: verslus, organizuotas, sumanus.

Privalumai:
  • Išsilavinimas - produkto temos srityje;
  • Darbo patirtis su tiesioginiais žaliavų pardavimais, tarptautine rinka.

Mes jums siūlome

  • Darbo rinkos tendencijas atitinkantį atlygį ir motyvuojančius priedus;
  • Darbo vietą profesionalų komandoje, patikimoje ir stabilioje kompanijoje;
  • Laisvę veikti, dirbti individualiu stiliumi, įgyti dar daugiau patirties.

IMLITEX HOLDINGS yra daugiau nei 20 metų veiklos patirtį turinti įmonių grupė, kuri specializuotomis žaliavomis aprūpina maisto, tekstilės, chemijos ir žemės ūkio pramonės įmones. Įmonių grupėje dirba apie 500 darbuotojų, o verslo santykiai vystomi daugiau nei 70 pasaulio šalių.