Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Autokurtas“

Produkto vadybininkas (FORD TRUCKS)

Nuo 2455 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas, Jonava, Kėdainiai - UAB „Autokurtas“

Darbo pobūdis

  • Aktyvus ryšių palaikymas su atstovaujamų produktų gamintojais užsienio šalyse;
  • Savalaikis informacijos apie gamintojų produktus ar jų atnaujinimus perdavimas įmonės kolegoms;
  • Pagalba pardavimo komandoms, pristatant atstovaujamų produktų vertes klientams;
  • Grįžtamojo ryšio rinkimas iš klientų apie atstovaujamų produktų kokybę bei rinkos situaciją;
  • Gamintojų atitikties reikalavimų užtikrinimas, pagalba serviso kolegoms, sprendžiant produktų garantinius klausimus ir kt.

Reikalavimai

  • Aukštesnysis arba aukštasis inžinerinis išsilavinimas (automechanikos išsilavinimas būtų privalumas);
  • Puikūs bendravimo, derybų įgūdžiai, verslumas - jei nėra įgimti, turėtų būti noras išmokti/išsiugdyti;
  • Darbo patirtis inžinerinių produktų vadybos ir / arba (sunkiasvorių) automobilių pramonės komercijos srityje būtų privalumas;
  • Puikios anglų kalbos žinios tiek raštu, tiek žodžiu, vokiečių kalbos žinios būtų privalumas.

Mes jums siūlome

  • Dinamišką ir nenuobodų darbą vienoje moderniausių, tarptautiniam „Alltrucks“ tinklui priklausančioje, sunkiasvorio transporto remonto paslaugų įmonėje;
  • Šiuolaikiškas darbo sąlygas ir priemones, tarptautinių mokymų ir patirčių galimybes;
  • Komandinį darbą bei į rezultatus orientuotą kultūrą;
  • Rinkos sąlygas atitinkantį atlygį ir priedus už pasiektus rezultatus bei kitas papildomas (nepinigines) naudas.

Taip pat priimame ir produkto vadybininko asistentus – stažuotojus be darbinės patirties!

Atlyginimas

Nuo 2455 €/mėn. neatskaičius mokesčių

„Autokurtas“ Lietuvoje veikia nuo 1999 m. Per šį gražų laikotarpį iš detalių pardavimo centro išaugome į didžiausio Europoje nepriklausomų sunkvežimių remonto centrų tinko „Alltrucks“ atstovą Lietuvoje. Šiuo metu įmonėje dirba 100 darbuotojų keturiuose Lietuvos miestuose - Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje ir Šiauliuose. Savo veiklą grindžiame aukščiausiais reikalavimais kokybės kontrolei, sertifikuotai įrangai bei profesionalių specialistų paruošimui. Mums svarbu klientus aptarnauti greitai ir kokybiškai, o savo veiklą vykdyti sąžiningai, skaidriai ir atsakingai. Tą patvirtina „Autokurtui“ išduotas skaidraus verslo ženklas „Baltoji banga“.
informacija apie UAB „Autokurtas“
2745 €
Vid. atlyginimas bruto
(80% didesnis už LT vidurkį)
104
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2150 €
25% uždirba 2150-2634 €
25% uždirba 2634-3303 €
25% uždirba nuo 3303 €