Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Autokurtas“

Produkto vadybininkas (FORD TRUCKS) 🚚

Nuo 2455 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas, Jonava, Kaišiadorys - UAB „Autokurtas“

Darbo pobūdis

  • Aktyvus ryÅ¡ių palaikymas su atstovaujamų produktų gamintojais užsienio Å¡alyse;
  • Savalaikis informacijos apie gamintojų produktus ar jų atnaujinimus perdavimas įmonės kolegoms;
  • Pagalba pardavimo komandoms, pristatant atstovaujamų produktų vertes klientams;
  • Grįžtamojo ryÅ¡io rinkimas iÅ¡ klientų apie atstovaujamų produktų kokybę bei rinkos situaciją;
  • Gamintojų atitikties reikalavimų užtikrinimas, pagalba serviso kolegoms, sprendžiant produktų garantinius klausimus ir kt.

Reikalavimai darbuotojui

  • AukÅ¡tesnysis arba aukÅ¡tasis inžinerinis iÅ¡silavinimas (automechanikos iÅ¡silavinimas bÅ«tų privalumas);
  • PuikÅ«s bendravimo, derybų įgÅ«džiai, verslumas - jei nėra įgimti, turėtų bÅ«ti noras iÅ¡mokti/iÅ¡siugdyti;
  • Darbo patirtis inžinerinių produktų vadybos ir / arba (sunkiasvorių) automobilių pramonės komercijos srityje bÅ«tų privalumas;
  • Puikios anglų kalbos žinios tiek raÅ¡tu, tiek žodžiu, vokiečių kalbos žinios bÅ«tų privalumas.

Mes jums siūlome

  • DinamiÅ¡ką ir nenuobodų darbą vienoje moderniausių, tarptautiniam „Alltrucks“ tinklui priklausančioje, sunkiasvorio transporto remonto paslaugų įmonėje;
  • Å iuolaikiÅ¡kas darbo sąlygas ir priemones, tarptautinių mokymų ir patirčių galimybes;
  • Komandinį darbą bei į rezultatus orientuotą kultÅ«rą;
  • Rinkos sąlygas atitinkantį atlygį ir priedus už pasiektus rezultatus bei kitas papildomas (nepinigines) naudas.

Taip pat priimame ir produkto vadybininko asistentus – stažuotojus be darbinės patirties!

Atlyginimas

Nuo 2455 €/mėn. neatskaičius mokesčių

„Autokurtas“ Lietuvoje veikia nuo 1999 m. Per šį gražų laikotarpį iš detalių pardavimo centro išaugome į didžiausio Europoje nepriklausomų sunkvežimių remonto centrų tinko „Alltrucks“ atstovą Lietuvoje. Šiuo metu įmonėje dirba 100 darbuotojų keturiuose Lietuvos miestuose - Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje ir Šiauliuose. Savo veiklą grindžiame aukščiausiais reikalavimais kokybės kontrolei, sertifikuotai įrangai bei profesionalių specialistų paruošimui. Mums svarbu klientus aptarnauti greitai ir kokybiškai, o savo veiklą vykdyti sąžiningai, skaidriai ir atsakingai. Tą patvirtina „Autokurtui“ išduotas skaidraus verslo ženklas „Baltoji banga“.
informacija apie UAB „Autokurtas“
2672 €
Vid. atlyginimas bruto
(75% didesnis už LT vidurkį)
106
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1821 €
25% uždirba 1821-2359 €
25% uždirba 2359-3114 €
25% uždirba nuo 3114 €