Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Spokso“

Produkto vadybininkas

Nuo 1100 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Spokso“

Darbo pobūdis

Esame ne vieno privataus ženklo (brand) vystytojai Amazon internetinėje platformoje. Sėkmingai plėtojame savo ženklų produktus įvairiose šalyse: Vokietija, Anglija, italija, ir kt.
Plečiamės ir ieškome komandos pastiprinimo šiai pozicijai. Darbo vieta siūloma Vilniaus mieste (t.y. kandidatas turi turėti galimybę dirbti biure).

Atsakomybės šiai pozicijai:

  • Nuolatinis prekių kategorijos vystymas - esamų prekių užsakymas ir nenutrūkstanti naujų (potencialių) prekių paieška;
  • Produkto konkurencingumo analizė;
  • Naujų tiekėjų paieška;
  • Bendradarbiavimas su esamais Lietuvos ir užsienio tiekėjais;
  • Derybos su tiekėjais dėl produkto, jo kokybės, kainos ir pirkimo sąlygų;
  • Užsakymų kontrolė - gamybos proceso kontroliavimas nuo užsakymo pateikimo iki jo pabaigos.

Reikalavimai darbuotojui

Visus darbuotojus apmokome, tačiau procesą ženkliai paspartintų, jeigu Jūsų įgūdžių/patirties sąraše yra:
  • Darbo patirtis pirkimų/komercijos srityje ne mažiau 1 metai (patirtis su Kinijos rinka ir/ar Amazon - privalumas);
  • Geri derybiniai, komunikaciniai įgūdžiai;
  • Atidumas smulkmenoms;
  • Analitinis mąstymas;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Stipri motyvacija tobulėti ir siekti įmonės tikslų;
  • Savarankiškumas, lankstumas;
  • Geri anglų kalbos įgūdžiai (raštu ir žodžiu).

Įmonė siūlo

Biuras

Nemokami užkandžiai Dviračių saugykla Dušas
  • Įdomų ir perspektyvų darbą draugiškame kolektyve;
  • Tobulėjimo bei mokymosi galimybes dirbant su įvairiais projektais;
  • Mokymus tiek įmonės viduje tiek už jos ribų;
  • Karjeros galimybes;
  • Įsiklausymą į Tavo pasiūlymus ir lūkesčius. Mes visi čia - dėl bendro tikslo.

Atlyginimas

Nuo 1100 €/mėn. į rankas
Atlyginimo dydis tiesiogiai priklauso nuo turimos patirties ir įgūdžių atitinkamoje srityje

Įmonė veikla: prekių importas į užsienio šalis, prekių pardavimas užsienio šalyse.
informacija apie UAB „Spokso“
2587 €
Vid. atlyginimas bruto
(70% didesnis už LT vidurkį)
12
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2022 m.