Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Ecosh Life OÜ

Produkto vadybininkė (-as) / Brand Manager

Nuo 400 €/mėn. Į rankas
Online interview
Kaunas - Ecosh Life OÜ

Darbo pobūdis

Naujų produktų įvedimas į rinką, prekės ženklo vystymas;
Prekės ženklo komunikacijos valdymas;
Marketingo projektų organizavimas ir įgyvendinimas;
Darbas su socialiniais tinklais, su nuomonės formuotojais;
Prekių sandėlio valdymas ir kontrolė;
Rinkos, rezultatų analizė, ataskaitų rengimas.

Reikalavimai

Aukštasis išsilavinimas, pageidautina – ekonomikos, rinkodaros srityje;
Prekinio ženklo valdymo patirtis;
Šiuolaikinių media kanalų ir soc. tinklų veikimo principų išmanymas;
Teksto kūrimo įgūdžiai, taisyklinga lietuvių kalba;
Geros anglų kalbos žinios;
Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai;
Greita orientacija, kruopštumas, atsakingumas, kūrybiškumas.
Privalumas - Adobe paketo išmanymas ir naudojimas.

Mes jums siūlome

Įdomią veiklą ir galimybę augti;
Kompetenciją atitinkantį atlyginimą;
Visas socialines garantijas.

Atlyginimas

Nuo 400 €/mėn. į rankas
Papildoma informacija - atlyginimas priklauso nuo kandidato patirties bei kompetencijų.
Yra galimybė dirbti pusę darbo dienos.

Ecosh – greitai augantis maisto papildų ženklas, plečiasi ir ieško pastiprinimo savo komandai.