MB „Jonukas online“

Produkto vystymo vadovas (-ė)

1400-2000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - MB „Jonukas online“

Darbo pobūdis

Jonukas.lt - unikalių dovanų platforma internete (marketplace), ieško motyvuoto ir iššūkių nebijančio produkto vystymo vadovo (-ės), kuris (-i) kurs ir plėtos platformos vystymo strategijas, užtikrins trumpalaikių ir ilgalaikių tikslų įgyvendinimą, bus atsakingas (-a) už prekės ženklo vertės kūrimą.

  • Jonukas.lt rinkodaros strategijos kūrimas ir įgyvendinimas
  • reklamos projektų planavimas ir vykdymas
  • biudžetų sudarymas, įgyvendinimas, kontrolė
  • nuolatinis rinkos stebėjimas ir analizė
  • derybos su tiekėjais ir partneriais
  • darbas su platformos pardavėjais, naujų pardavėjų ir prekių paieškos planų sudarymas
  • platformos vystymas, vartotojų patirčių analizė ir naujų paslaugų sukūrimas
  • pardavimų ir rinkos duomenų analizė
  • prekės ženklo žinomumo didinimas

Reikalavimai darbuotojui

Jeigu esi kūrybingas (-a) ir nori prisidėti prie naujai startavusio unikalaus projekto - Jonukas.lt laukia tavęs!

  • savarankiškumas, kūrybiškumas, greita orentacija
  • veržlumas, motyvacija nuolat mokytis
  • puikūs komunikacijos įgūdžiai ir iniciatyva
  • e-komercijos supratimas
  • šiuolaikinių media kanalų ir soc.tinklų veikimo principų išmanymas
  • panašaus darbo patirtis - privalumas

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas Galimybė dirbti nuotoliniu būdu

Biuras

Stalo futbolas Dviračių saugykla Dušas

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas

Kiti privalumai

Reguliarūs mokymai
  • priedai už pasiektus rezultatus

Atlyginimas

1400-2000 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Jonukas.lt - unikalių dovanų platforma

Mes vienijame išskirtinę, kokybišką ir į dovanas orientuotą produkciją siūlančius pardavėjus, kad pirkėjai galėtų ne tik išrinkti dovanas kitiems, bet ir parodytų, ką nori gauti patys.

Startavome su idėja, kad reikia pagelbėti žmonėms išspręsti nuolatinį bet kokią šventę lydintį klausimą – „ką dovanoti“? Tuo tikslu sukūrėme platformą, kurioje pirkėjai ne tik gali rasti dovanas bet kam ir bet kokiai progai, bet ir turi galimybę pasidalinti savo norų sąrašu.