Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
AB "DAINAVA"
More about company »

Produkto vystymo vadybininkas

Alytus, Prienai, Birštonas - AB "DAINAVA"

Darbo pobūdis

  • Nuolatinis bendradarbiavimas el. laiškais, telefonu su įmonės klientais iš užsienio
  • Sėkmingas užsakymų valdymas/gamybos kontrolė nuo jų gavimo iki atkrovimo;
  • Glaudus, kasdieninis bendradarbiavimas su kitais įmonės padaliniais (tiekimas, logistika, gamyba, finansai, sandėlys);
  • Komercinių pasiūlymų, ataskaitų rengimas;
  • Skolų administravimas, važtaraščių pildymas;

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas;
  • Sėkminga patirtis pardavimų ir/ar klientų aptarnavimo srityje, bent 2 metai;
  • Geros anglų kalbos žinios, PRIVALOMA;
  • Kitų užsienio kalbų mokėjimas būtų didelis privalumas
  • Puikūs laiko planavimo įgūdžiai;
  • Geri organizaciniai, komunikavimo ir derybiniai įgūdžiai;
  • Aktyvumas, atkaklumas ir stipri orientaciją į rezultatą;

Mes jums siūlome

  • Įdomų ir labai dinamišką darbą drabužių gamybos sferoje, vienoje iš seniausių Lietuvos siuvyklų;
  • Patrauklų fiksuotą atlyginimą, plius priedus nuo padarytų rezultatų
  • Darbą draugiškoje, naujai suformavusiojoje komandoje;
  • Galimybę atstovauti įmonę pasauliniuose parodose
  • Galimybę lavinti savo praktines žinias, bendraujant su žinomiausiais pasauliniais sportinių drabužių brendais

Atlyginimas

Derybų klausimas

Dainava - daugiau nei 60 metų rinkoje esanti įmonė, kurios pagrindinė veikla - mados drabužių siuvimas. Įmonėje dirba apie 250 darbuotojų. Darbuotojų kaita įmonėje ytin maža, nes mes vertiname kiekvieną savo žmogų.
Prieš du metus įmonė pradėjo veiklą naujoje srityje - sporto drabužių siuvime.
Informacija apie AB "DAINAVA"
796 €
Vid. atlyginimas bruto
22
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Regina Morkuvienė