CVB client

Produktų fotografas

500-1000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - UAB „Getvis“

Darbo pobūdis

Didindami kolektyvą ieškome fotografės (-o), nuolatinai dirbti su užsakymais e-komercijos kompanijoje.
Siūlomas darbas yra įrengtoje fotostudijoje ofise. Prekės, t.y. drabužiai, paruoštos Tavo darbui.

Reikalavimai

Tikimės, kad esi kūrybinga asmenybė ir kartu įgyvensime naujai kuriamą projektą. Tavo fotografijoje pojūtis - produktas.
Jei nori dirbti ne tik individualiai bet ir komandoje, lauksime Tavo kontaktų, prisistatymo ir portfolio/darbo pavyzdžių el. paštu:

Mes jums siūlome

Siūlome asmeninį ir profesinį tobulėjimą fotostudijoje. Lankstų darbo grafiką ir galimą darbo laiką pusę ar pilnu etatu. Stabilų darbo užmokestį nuo 500 iki 1000 eur. (į rankas).

Atlyginimas

500-1000 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB „Getvis“

UAB GETVIS - e-komercinė prekyba drabužiais.
informacija apie UAB „Getvis“
943 €
Vid. atlyginimas bruto
9
Darbuotojų skaičius
200-300 tūkst. €
Pajamos 2020 m.