Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Sanitex“
More about company »

PRODUKTŲ GRUPĖS PARDAVIMO VADYBININKAS (-Ė)

Vilnius - UAB „Sanitex“

Darbo pobūdis

  • Ekskliuzyvinių maisto produktų pardavimai HoReCa sektoriui;
  • Rinkos analizė, monitoringas;
  • Glaudžių ryšių su esamais klientais palaikymas bei naujų klientų paieška;
  • Konkurentų pažinimas, jų veiklos, asortimento bei kainodaros analizė;
  • Produktų prezentavimas/degustacijų rengimas klientams ir vadybininkams;
  • Pasiruošimas ir dalyvavimas Master class renginiuose.

Reikalavimai

  • Pardavimo darbo patirtis;
  • Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas;
  • Maisto technologijos išmanymas;
  • Darbo patirtis virtuvėje – privalumas
  • Puikūs bendravimo, derybų įgūdžiai;
  • Organizuotumas, savarankiškumas, iniciatyvumas, aktyvumas, atsparumas stresui;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.

Mes jums siūlome

  • įdomų, dinamišką darbą;
  • kolegų pagalbą ir apmokymus;
  • profesinio tobulėjimo bei karjeros galimybes;
  • motyvuojantį, darbo rezultatus atitinkantį atlygį su visomis socialinėmis garantijomis;
  • darbo automobilį (su galimybe juo naudotis ir ne darbo metų).

Jūsų asmens duomenys, pateikti gyvenimo aprašyme ir kituose pagal šį darbo skelbimą pateiktuose dokumentuose, bus renkami, tvarkomi ir saugomi vadovaujantis Bendruoju duomenų apsaugos reglamentu bei UAB „Sanitex“ privatumo politika.

Atlyginimas

Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

UAB „Sanitex“ - plataus vartojimo prekių didmeninės prekybos bei distribucijos lyderė Lietuvoje, bendradarbiaujanti su daugiau nei 600 Lietuvos bei užsienio gamintojų ir šiuo metu plečianti savo veiklą trijose Baltijos šalyse.
Informacija apie UAB „Sanitex“
1409 €
Vid. atlyginimas bruto
(57% didesnis už LT vidurkį)
1256
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 858 €
25% uždirba 858-1059 €
25% uždirba 1059-1582 €
25% uždirba nuo 1582 €
Vadovas: Andrius Joneikis