DARBO RINKOS LYDERIS 2023
Tarp TOP 30 Lietuvoje
Sanitex įmonių grupė

PRODUKTŲ GRUPĖS VADOVAS (-Ė) (PIRKIMAI)

Nuo 1600 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - Sanitex įmonių grupė

Darbo pobūdis

  • Kuruojamos prekių grupės vystymas ir tinkamų komercinių sąlygų užtikrinimas (popierius ir su juo susijusios prekės);
  • Prekių asortimento bei kainodaros formavimas;
  • Santykių su tiekėjais užmezgimas, palaikymas bei vystymas;
  • Naujų tiekėjų paieška (dalyvavimas tarptautinėse parodose);
  • Konkurentų pažinimas, jų veiklos, asortimento bei kainodaros analizė.

Reikalavimai darbuotojui

  • Darbo patirtis pirkimų srityje - būtina (ne mažesnė nei 2 metai);
  • Puikūs anglų kalbos įgūdžiai - būtina (žodžiu ir raštu), rusų kalbos žinios - privalumas;
  • Aukštasis išsilavinimas (ekonomikos ar vadybos srityje - privalumas);
  • Labai geri derybiniai įgūdžiai;
  • Kompiuterinis raštingumas;
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas;
  • Komunikabilumas, atsakingumas, iniciatyvumas, greita orientacija.

  • Galimybę auginti savo profesines kompetencijas su profesionalia komanda;
  • Motyvuojantį, darbo rezultatus atitinkantį atlygį su visomis socialinėmis garantijomis (automobilis savoms reikmėms);
  • Galimybę dalyvauti įmonės organizuojamuose renginiuose bei mokymuose.

Jūsų asmens duomenys, pateikti gyvenimo aprašyme ir kituose pagal šį darbo skelbimą pateiktuose dokumentuose, bus renkami, tvarkomi ir saugomi vadovaujantis Bendruoju duomenų apsaugos reglamentu bei UAB „Sanitex“ privatumo politika.

Atlyginimas

Nuo 1600 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB „Sanitex“ - plataus vartojimo prekių didmeninės prekybos bei distribucijos lyderė Lietuvoje, bendradarbiaujanti su daugiau nei 600 Lietuvos bei užsienio gamintojų ir šiuo metu plečianti savo veiklą trijose Baltijos šalyse.