People&more

PRODUKTŲ GRUPĖS VADOVAS (-Ė)

800-1200 €/mėn. Į rankas
Vilnius - People&more

Apie įmonę

Mūsų klientė - viena pirmaujančių savo srities kompanijų Baltijos šalių regione, jungianti įmones Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Ukrainoje bei Rusijoje. Kompanija siūlo platų spektrą produktų, skirtų medicinos, aplinkosaugos, mokslinių tyrimų ir plėtros sritims. Šiuo metu įmonė į savo kolektyvą Vilniuje kviečia prisijungti

PRODUKTŲ GRUPĖS VADYBININKĄ (-Ę)

Darbo pobūdis:

  • Specialiųjų ir medicininių dujų bei įrangos pardavimų plėtra, asortimento pristatymas, prezentavimas;
  • Sutarčių, pasiūlymų rengimas, susitikimai su pirkėjais;
  • Viešųjų pirkimų administravimas;
  • Darbas su esamais klientais, konsultavimas, jų poreikių išsiaiškinimas;
  • Kokybės dokumentų priežiūra, rengimas, procesinimas.

Reikalavimai:

  • B2B, B2C pardavimų / klientų aptarnavimo patirtis;
  • Darbo patirtis su viešosiomis organizacijomis (pirkimai) - didelis privalumas;
  • Fizikos, chemijos arba biologijos išsilavinimas - didelis privalumas;
  • Analitinis mąstymas ir kruopštumas;
  • Anglų kalbos žinios (raštu bei žodžiu);
  • Kompiuterinis raštingumas;
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.

Įmonė siūlo:
  • Darbą pažangiai valdomoje kompanijoje;
  • Saviraiškos galimybes, mokymus, asmeninį tobulėjimą;
  • Motyvuojančią atlygio sistemą.

Jei turite patirtį dirbti su klientais ir mokykloje dalyvavote chemijos olimpiadoje - darbo pasiūlymas tikrai Jums!

Daugiau informacijos telefonu:
Vilija Doronenkovienė Dėkojame visiems siunčiantiems savo gyvenimo aprašymus.
Susisieksime su atrinktais kandidatais.

Atlyginimas

800-1200 €/mėn. į rankas
People&more

People&more

Mes profesionali komanda, išsiskirianti pagarbiu požiūriu tiek į darbdavių, tiek į darbuotojų poreikius. Padedame susirasti darbą tiems, kurie aiškiai žino, ko nori. Konsultuojame tuos, kurie savęs dar tik ieško, atskleidžiame jų stipriąsias puses, nurodome galimas veiklos kryptis. Vadovams padedame atrasti tinkamiausią kandidatą į pageidaujamą pareigybę, suformuoti tinkamą komandą!
Konsultuojame įvairiais personalo vadybos klausimais.

Daugiau informacijos:
Personalo atrankų konsultantė
Vilija Vitkė