Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Osama“

Produktų grupės vadovas

1300-2000 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Osama“

Darbo pobūdis

Atstovauti Bendrovės interesus bendraujant su prekybiniais partneriais ir prekybinėmis sistemomis, palaikyti gerus santykius dėl ilgalaikio bendradarbiavimo;
Įvesti į rinką naujas produktų grupes bei atskirus produktus, formuoti palaikymo strategijas, kontroliuoti jų įgyvendinimą, laikymąsi;
Nustatyti prekinių ženklų kainodarą, kurti prekės ženklo vertės idėjas, planuoti akcijas, formuoti marketinginį palaikymą;
Bendrauti su tiekėjais, dalyvauti derybose;
Plėsti priskirtos prekių grupės asortimentą, auginti kategoriją;
Rinkti statistinę informaciją, atlikti analizes, tirti konkurencinę aplinką ir stebėti rinkos tendencijas;
Sudaryti ir įgyvendinti planus, palaikyti prekinių ženklų pelningumą.

Reikalavimai

Mažiausiai 1 metų darbo patirtis pirkimų/tiekimo pozicijoje distribucijos arba greito apyvartumo prekių pardavimo įmonėje;
Greita orientacija, imlumas naujovėms;
Puikūs komunikaciniai ir derybiniai įgūdžiai;
Anglų kalbos žinios – labai gerai;
Rusų kalba – privalumas;
Kūrybiškumas;
Iniciatyvumas;
Noras pasiekti užsibrėžtus tikslus;

Mes jums siūlome

Įdomų ir dinamišką darbą stabilioje ir stiprią vidinę kultūrą kuriančioje įmonėje, kurioje vertinami darbuotojai ir jų idėjos. Inovatyvi įmonės struktūra sukuria terpę tobulėti ir atskleisti savo talentus. Sprendimai čia priimami greitai, pasitelkiant į pagalbą kolegas, dalinantis patirtimis.

Socialines garantijas ir visada laiku mokamą atlyginimą;
Visas darbui reikalingas priemones (darbo vieta biure, kompiuteris, telefonas, įmonės automobilis);
Įmonės įsitraukimo renginiai, nemokama kava, gėrimai biure;
Lankstų darbo grafiką;

Atlyginimas

1300-2000 €/mėn. į rankas
Priedai už veiklos rezultatus;
Su perspektyva didėti.
UAB „Osama“

UAB „Osama“

UAB „Osama“ – daugiau nei dvidešimt metų sėkmingai veikianti įmonė, užsiimanti plataus vartojimo prekių prekyba Lietuvos, Latvijos ir Estijos rinkose. Įmonė teikia distribucijos paslaugas puikiai žinomiems prekiniams ženklams tiek tarptautiniu mąstu, tiek Lietuvoje: „Kubuś“ ir
„Tymbark“, „Kėdainių konservų fabrikas“, „Kauno grūdai“, „Gritė“ bei kelioms dešimtims kitų.
informacija apie UAB „Osama“
1819 €
Vid. atlyginimas bruto
(19% didesnis už LT vidurkį)
125
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1426 €
25% uždirba 1426-1695 €
25% uždirba 1695-2096 €
25% uždirba nuo 2096 €