Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Sanitex įmonių grupė

PRODUKTŲ GRUPĖS VADYBININKAS (-Ė) (alkoholio produktai)

Nuo 1450 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - Sanitex įmonių grupė
DARBO RINKOS LYDERIS 2020
Tarp TOP 20 Lietuvoje

Darbo pobūdis

  • Alkoholio produktų pardavimai HoReCa sektoriui;
  • Rinkos analizė, monitoringas;
  • Glaudžių ryšių su esamais klientais palaikymas bei naujų klientų paieška;
  • Konkurentų pažinimas, jų veiklos, asortimento bei kainodaros analizė;
  • Vadybininkų informavimas/mokymas apie naujus produktus, jų akcijas;
  • Marketinginių akcijų vykdymas (kuravimas, pristatymas klientams, reklaminės medžiagos pateikimas).

Reikalavimai

  • Pardavimų patirtis HoReCa sektoriuje;
  • Alkoholinių gėrimų pardavimų patirtis bei domėjimasis alkoholio kultūra (didelis privalumas);
  • Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas;
  • Puikūs bendravimo, derybų įgūdžiai;
  • Organizuotumas, savarankiškumas, iniciatyvumas, aktyvumas, atsparumas stresui;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.

Įmonė siūlo

Sveikatingumas

Sveikatos draudimas

Transportas

Kelionės į/iš darbo kompensavimas Nemokamas automobilio parkingas Darbo automobilis asmeniniam naudojimui
  • Įdomų bei atsakingą darbą didelėje, stabilioje įmonėje;
  • Kolegų pagalbą ir apmokymus;
  • Motyvuojantį, darbo rezultatus atitinkantį atlygį su visomis socialinėmis garantijomis;
  • Darbo automobilį (su galimybe juo naudotis ir ne darbo metų).

Atlyginimas

Nuo 1450 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Bandomuoju laikotarpiu

UAB „Sanitex“ - plataus vartojimo prekių didmeninės prekybos bei distribucijos lyderė Lietuvoje, bendradarbiaujanti su daugiau nei 600 Lietuvos bei užsienio gamintojų ir šiuo metu plečianti savo veiklą trijose Baltijos šalyse.