Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Obelių įmonių grupė
More about company »

PRODUKTŲ GRUPĖS VADYBININKAS (Vet.vaistai ir pašarai)

1600-2128 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Kaunas - Obelių įmonių grupė

Darbo pobūdis

Produktų grupės (veterinariniai vaistai, pašarai bei pašarų priedai stambiems gyvuliams) valdymas ir vystymas:
Bendravimas, bendradarbiavimas ir derybos su tiekėjais.
Asortimento valdymas ir kainodaros formavimas.
Produktų užsakymas ir pristatymo organizavimas.
Informacijos apie produktus rinkimas ir pateikimas.
Pardavimų analizė ir plėtra, pardavimų skatinimas, pelningumo kontrolė.
Konkurentų veiklos, rinkos tendencijų stebėjimas ir analizė.
Naujų idėjų siūlymas ir įgyvendinimas.
Produktų likučių kontrolė.
Dalyvavimas parodose.
Naujų tiekėjų ir produktų paieška.

Reikalavimai:

Aukštasis išsilavinimas (veterinarijos, gyvulininkystės technologijų).
Žinios apie veterinarinius vaistus, pašarus, jų priedus bei mineralus gyvuliams.
Panašaus darbo patirtis būtų privalumas.
Puikūs bendravimo, planavimo, derybų ir problemų sprendimo įgūdžiai;
Organizuotumas, iniciatyvumas, gebėjimas priimti pokyčius;
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (ypač MS Excel ir MS Power Point).
Labai geros anglų kalbos žinios. Privalumas - rusų kalbos mokėjimas.
B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.

Mes jums siūlome

Įdomų, atsakingą ir pilną iššūkių darbą.
Profesionalią ir draugišką komandą.
Konkurencingą, darbo rezultatus ir kompetenciją atitinkantį, atlyginimą.
Galimybes tobulėti.

Atlyginimas

1600-2128 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Viena iš grupės įmonių UAB „Vetfarmas“ - veterinarijos didmenos kompanija, dirbanti veterinarams, gyvulių augintojams, zoo prekių parduotuvėms, veterinarijos vaistinėms bei gyvūnų klinikoms. Jau daugiau nei 26 metus esame vieni lyderiaujančių labai konkurencingoje veterinarijos rinkoje. Mes siūlome ne tik veterinarinius vaistus, vakcinas, biocidus, veterinarijos instrumentus, pašarus bei pašarų priedus - mes teikiame kompleksinius gyvūnų ir gyvulių mitybos, profilaktikos, gydymo pažangiausius sprendimus.

Šiuo metu kviečiame prisijungti prie mūsų profesionalios komandos iniciatyvų, siekiantį tikslų ir drąsiai priimantį iššūkius veterinarinių vaistų ir pašarų stambiems gyvuliams produktų grupės vadybininką