Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client
More about company »

Produktų grupių vadovas

1000-1400 €/mėn. Į rankas

Darbo pobūdis

Strateginių prekių likučių priežiūra ir užsakymai;
Derybos dėl kainų ir tiekimo sąlygų su esamais tiekėjais bei naujų tiekėjų paieška visame pasaulyje;
Naujų produktų kūrimas ir įvedimas į rinką;
Prekių kainodaros ir rinkodaros priežiūra;

Reikalavimai

Darbo patirtis produktų vystymo, pirkimo, tiekimo ar gamybos srityje;
Verslumas, savarankiškumas ir orientacija į rezultatą;
Puiki anglų kalba;
Aukštasis išsilavinimas ir vairuotojo pažymėjimas.

Mes jums siūlome

Įdomų darbą ir nuolatinį tobulėjimą tarptautinėje įmonėje;
Dalyvavimą dinamiškoje įmonės plėtroje bei verslumo savybių tobulinimą;
Pastovų atlyginimą ir motyvuojančius priedus už darbo rezultatus;
Konfidencialumas garantuojamas.

Atlyginimas

1000-1400 €/mėn. į rankas
Plius ketvirtiniai priedai
CVB client

Esame stabili, darniai auganti įmonė vykdanti maisto produktų distribuciją Baltijos šalyse.