Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Listingas“

Produktų kortelių kūrėjas. Techninis darbas su Excel

600-800 €/mėn. Į rankas
Klaipėda, Kretinga - UAB „Listingas“

Darbo pobūdis

Kretingoje esanti įmonė kuria produktus iš įvairių šalių monetų. Turima arti 2000 SKU, kuriais prekiaujama skirtingose prekybos platformose, kaip eBay, Amazon, Etsy. Tūkstančiams naujų reikalinga sukurti produktų korteles (parinkti tinkamas specifikacijas, parengti aprašymus). Techninis darbas vyksta naudojantis Excel programa. Tai reikalauja kruopštumo, gebėjimo skaityti reportus ir apskritai draugauti su matematika.

Reikalavimai

Puikios Anglų kalbos žinios;
Gebėjimas Multi-taskinti ir priimti logiškus sprendimus;
Baziniai PC shortcut keys įgūdžiai;
Gebėjimas taikyti matematines žinias.

Privalumai:
Gebėjimas planuotis drabus ir efektyviai siekti iškeltų tikslų;
Baigtos tiksliųjų mokslo studijos.

Mes jums siūlome

Patogiai įrengta darbo vieta;
Lankstus darbo grafikas.

Atlyginimas

600-800 €/mėn. į rankas

Produktų iš monetų gamyba ir prekyba didžiausiose B2C elektroninės prekybos platformose.
Klaipėdos g. 127J, Kretinga
informacija apie UAB „Listingas“
793 €
Vid. atlyginimas bruto
4
Darbuotojų skaičius
100-200 tūkst. €
Pajamos 2019 m.