MB „Ventus artis“

Produktų tiekimo grupės vadybininkas (-ė)

1200-1300 €/mėn. Į rankas
Vilnius - MB „Ventus artis“

Darbo pobūdis

Elektroninės komercijos pardavimų kanalų informacijos analizė:
1. Statistinių duomenų apie produktų pardavimo rezultatus apdorojimas;
2. Produktų kortelių informacinėse sistemose sukūrimas atsižvelgiant į gamybos technologiją;

Produktų tiekimo grandinės efektyvaus valdymo užtikrinimas:
1. Siuntų suruošimas atsižvelgiant į pardavimų rezultatus;
2. Bendravimas su logistikos įmonėmis, siuntų importo / eksporto užtikrinimas;

Bendravimas su žaliavų tiekėjais:
1. Dokumentų klientams išsiuntimas įkeliant juos į informacinę sistemą;
2. Bendravimas anglų kalba (tiek raštu, tiek žodžiu);

Vadovavimas techniniams asistentams;

Reikalavimai darbuotojui

Reikalavimai: Darbuotojus dirbti darbo vietoje apmokome ir suteikiame specifines žinias funkcijoms atlikti.

Bendrieji reikalavimai pareigybei užimti:
1. Kruopštumas;
2. Atidumas;
3. Stiprus pareigingumo ir atsakingumo jausmas;
4. Į rezultatą (ne į procesą) orientuotą darbo požiūris;

Specifiniai reikalavimai pareigybei užimti:
1. Puikūs darbo MS Excel programa įgūdžiai įskaitant bendrą aukštą kompiuterinio raštingumo lygį;
2. Anglų kalba. B2 lygis (gebėjimas savarankiškai telefonu ir el. paštu bendrauti anglų kalba;
3. Gebėjimas savarankiškai planuoti darbo laiką ir prioritetus;

PRIVALUMAI:
1. Patirtis dirbant su elektroninės komercijos projektais;
2. Vienos iš šių kalbų žinios: Vokiečių, Prancūzų, Italų, Ispanų;
3. Darbo patirtis įmonėje, prekiaujančioje per Amazon platformą;

Išsilavinimui reikalavimas nekeliamas.

Įmonė siūlo

DARBO UŽMOKESTIS: 1200 EUR "į rankas"

Atlyginimas

1200-1300 €/mėn. į rankas

Elektroninės komercijos įmonė.
informacija apie MB „Ventus artis“
1590 €
Vid. atlyginimas bruto
(4% didesnis už LT vidurkį)
7
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2022 m.