MB „Ventus artis“

Produktų kūrimo grupės vadovo asistentas (-ė)

850 €/mėn. Į rankas
Vilnius - MB „Ventus artis“

Darbo pobūdis

Į JAV, Kanadą ir ES šalis savo produkciją eksportuojanti įmonė ieško Produktų kūrimo grupės vadovo asistento (-ės).

Ieškome atsakingo ir motivuoto asistento (-ės) papildyti Produktų kūrimo grupę. Tavo diena bus pripildyta produktų rinkos analizavimu, tarptautinių tiekėjų tinklo organizavimu ir komunikacija susijusią su skirtingais produktų kūrimo projektais.

Siulome nuostabią galimybę pasisemti unikalios patirties greitai augancioje kompanijoje. Dinamiškoje aplinkoje dirbsi kartu su Produktų kūrimo grupės vadovu ir dalyvausi įvairaus pobūdžio produktų kūrimo projektuose.

Projekto tikslas - idėjos įgyvendinimas nuo brėžinių sukūrimo iki sėkmingai paleistos produkto prekybos pasaulinėje rinkoje.

Pretenduokite darbo vietai užimti, jei jūs:
1. Mokate logiškai mąstyti ir analizuoti rinką - paklausą, konkurentus ir tendencijas.
2. Sugebate nuosekliai paruošti informaciją skaičių ir lentelių pagalba.
3. Kalbate angliškai ir esate pasiruošęs (-usi) tai panaudoti komunikuojant su žmonėmis iš viso pasaulio.

DARBO POBŪDIS:
Elektroninės komercijos pardavimų kanalų informacijos analizė:
1. Statistinių duomenų apie produktų pardavimo rezultatus apdorojimas;
2. Klientų atsiliepimų apie produktų kokybę rinkimas;

Produktų kūrimo proceso užtikrinimas:
1. Visų produktą sudarančių sudedamųjų dalių tiekėjų paieška, užsakymų pateikimas;
2. Bendravimas su dizaineriais / konstruktoriais dėl unikalių sprendimų priėmimo, kad būtų sukurtas produktas;

Bendravimas su žaliavų tiekėjais:
1. Dokumentų klientams išsiuntimas įkeliant juos į informacinę sistemą;
2. Bendravimas anglų kalba (tiek raštu, tiek žodžiu);

Reikalavimai darbuotojui

Reikalavimai: Darbuotojus dirbti darbo vietoje apmokome ir suteikiame specifines žinias funkcijoms atlikti.

Bendrieji reikalavimai pareigybei užimti:
1. Kruopštumas;
2. Atidumas;
3. Stiprus pareigingumo ir atsakingumo jausmas;
4. Į rezultatą (ne į procesą) orientuotą darbo požiūris;

Specifiniai reikalavimai pareigybei užimti:
1. Puikūs darbo MS Excel programa įgūdžiai įskaitant bendrą aukštą kompiuterinio raštingumo lygį;
2. Anglų kalba. B2 lygis (gebėjimas savarankiškai telefonu ir el. paštu bendrauti anglų kalba;
3. Gebėjimas savarankiškai planuoti darbo laiką ir prioritetus;

PRIVALUMAI:
1. Patirtis dirbant su elektroninės komercijos projektais;
2. Darbo patirtis įmonėje, prekiaujančioje per Amazon platformą;

Išsilavinimui reikalavimas nekeliamas.

Įmonė siūlo

DARBO SĄLYGOS:
1. Darbą e-commerce srityje;
2. Profesinį tobulėjimą skatinančią aplinką;
3. Mokymus apie marketingo įrankius ir produkto ypatumus
4. Skanios kavos, patogią darbo vietą ir įrangą;

Atlyginimas

850 €/mėn. į rankas

Elektroninės komercijos įmonė.
informacija apie MB „Ventus artis“
1590 €
Vid. atlyginimas bruto
(4% didesnis už LT vidurkį)
7
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2022 m.