MV GROUP

Produktų paruošėjas (-a)

970-1250 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Alytus - MV GROUP

Darbo pobūdis

  • Putojančio vyno, gazuotų produktų gamyba ir atidavimas kitiems gamybos barams;
  • Slėginių indų, filtrų, oro kompresorių, saturatoriaus, pasterizatoriaus, CO2 recirkuliatoriaus, šaldymo įrangos, vandens minkštinimo įrangos, osmosinio vandens gamybos įrangos priežiūra ir reguliavimas;
  • Plovimo ir dezinfekavimo tirpalų ruošimas, talpyklų, vamzdynų, žarnų, siurblių ir kitos įrangos plovimas ir dezinfekavimas.
  • Darbas pamainomis.

Reikalavimai

  • Vidurinis arba aukštesnysis išsilavinimas;
  • Išsilavinimas maisto technologijos ar maisto studijų kryptyje - privalumas;
  • Darbo patirtis gamybinėje įmonėje – privalumas;
  • Atsakingumas, sąžiningumas, savarankiškumas, kruopštumas, gebėjimas dirbti komandoje

Tau siūlome:

  • Darbą patikimoje, ilgametėje įmonėje;
  • Mokymus darbo vietoje;
  • Profesionalią komandą;
  • Patrauklias darbo sąlygas ir kompetenciją atitinkantį atlyginimą;
  • Visas kokybiškam darbui reikalingas priemones.

Atlyginimas

970-1250 €/mėn. neatskaičius mokesčių
MV GROUP

MV GROUP

„MV GROUP“ – viena didžiausių verslo grupių Baltijos šalyse, veiklą pradėjusi 1992 metais.

Nedidelė mineralinio vandens parduotuvė per keletą dešimtmečių išsivystė į veržlią ir inovatyvią verslo grupę, valdančią įmones, veikiančias 4 sektoriuose.

Gamybos sektoriui atstovauja „Stumbro“, „Alitos“, „Anykščių vyno“ ir „Gubernijos“ gamyklos, prekių platinimu Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir Lenkijoje užsiima „MV GROUP Distribution“ įmonės „Mineraliniai vandenys“, „MV Latvia“, „MV Eesti“, „MV Poland“, logistika – „MV GROUP Logistics“ įmonė, o mažmeninė prekyba vykdoma „Bottlery“ ir „Nespresso“ parduotuvėse.