UAB „Simplika“

PRODUKTŲ SAUGOS IR POVEIKIO APLINKAI SPECIALISTAS (-Ė)

1600 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius, Lentvaris, Trakai - UAB „Simplika“

Darbo pobūdis

Mūsų klientė, įmonė Thermo Fisher Scientific, kuri yra didžiausia pasaulio kompanija, siūlanti produktus ir paslaugas mokslui, šiuo metu ieško naujų komandos narių, norinčių dirbti didelėje tarpdisciplininėje mokslininkų komandoje. Tad jei įsivaizduoji save dirbant su svarbiais naujų ir jau egzistuojančių produktų saugos ir poveikio aplinkai projektais, laukiame Tavęs!

ŠIOJE POZICIJOJE TU BŪSI ATSAKINGAS UŽ:

  • Duomenų valdymą ir analizę iš skirtingų įmonės išteklių planavimo (ERP) sistemų;
  • Bendradarbiavimą su Thermo Fisher tyrimų ir plėtros/gamybos grupėmis, siekiant dokumentuoti duomenis;
  • Pagalbą komandai rengiant visame pasaulyje atitinkančius GHS saugos duomenų lapus (SDS) ir konteinerių etiketes Thermo Fisher produktams;
  • Produktų formulių nustatymą;
  • Produktų atnaujinimą Thermo Fisher duomenų saugykloje (Agile), pagalbą valdant SDL platinimo įrankį;
  • Pagalbą Product Stewardship komandai perkeliant duomenis į ERP perdavimo projektą;
  • SOP/darbo instrukcijų priežiūrą ir „Agile“ ataskaitų generavimą.

Reikalavimai darbuotojui

TAD, JEIGU TU TURI:

  • Gamtos mokslų, chemijos/toksikologijos bakalauro laipsnį ARBA informacinių technologijų/inžinerijos bakalauro laipsnį bei gamtos mokslų žinias;
  • 1+ metų profesinę darbo patirtį arba esi paskutinio kurso studentas. Patirtis gamybos pramonėje būtų privalumas, tačiau ji nėra privaloma;
  • Puikų kompiuterinį raštingumą (MS Office), o darbas Excel ir Word nekelia sunkumų. SQL žinios būtų privalumas.
  • Gerus komandinio darbo ir bendradarbiavimo įgūdžius, bei gebi efektyviai dirbti įvairiose kolegų grupėse;
  • Puikias anglų kalbos žinias žodžiu ir raštu, ESI PUIKUS KANDIDATAS!

MES TAU SIŪLOME:

  • Prasmingą, įmonės misija pagrįstą darbą;
  • Darbą tarptautinėje, dinamiškoje aplinkoje;
  • Draugišką ir palaikantį kolektyvą;
  • Nuolatinį mokymąsi ir tobulėjimą;
  • Asmeninės ir profesinės karjeros galimybes aukštųjų technologijų srityje;
  • Lanksčias darbo sąlygas;
  • Motyvacinį papildomų naudų paketą.

Jei manai, jog šis darbo pasiūlymas kaip tik Tau, lauksime Tavo CV!

Informuosime tik atrinktus kandidatus, konfidencialumą garantuojame. Siųsdami savo CV Jūs sutinkate, kad UAB „Simplika“ tvarkytų Jūsų asmens duomenis galimo įdarbinimo bendrovėje ar paslaugų teikimo UAB „Simplika“ klientams tikslais. Jūs turite teisę bet kada atšaukti savo sutikimą, tvarkyti, keisti bei prašyti ištrinti savo anksčiau pateiktus duomenis (plačiau simplika.lt/privatumo-politika/)

Atlyginimas

1600 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Esame „Simplika“ ir „CVO Recruitment“ – lyderiaujanti personalo atrankų ir laikinojo įdarbinimo įmonė Baltijos regione. Mūsų tikslas – padėti Klientams susirasti geriausią darbuotoją, o Kandidatams – svajonių darbą.