Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
ACME įmonių grupė
More about company »

PRODUKTŲ TECHNINĖS SRITIES SPECIALISTAS (-Ė)

Kaunas - ACME įmonių grupė

Darbo pobūdis

  • Naujų produktų (IT/elektronikos/išmaniųjų įrenginių) testavimas ir analizė
  • Pagalba produktų vadybininkui formuojant produktų asortimentą
  • Technologijų rinkos tendencijų apžvalgų ruošimas
  • Pasiūlymų produktų kokybei gerinti teikimas

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas (privalumas - elektronika/telekomunikacijos/informatika)
  • Aktyvus domėjimasis kompiuterine įranga ir žaidimais, technologinėmis naujovėmis
  • Labai geras kompiuterinės įrangos išmanymas
  • Laiko planavimo įgūdžiai, iniciatyvumas, savarankiškumas
  • Orientacija į kokybišką rezultatą, įžvalgumas
  • Geros anglų kalbos žinios

PRIVALUMAI:
  • Technologijų rinkos tendencijų apžvalgų (raštu) ruošimas
  • Rusų kalba

Mes jums siūlome

  • Dinamišką darbą draugiškame profesionalų kolektyve
  • Atvirą neformalią kultūrą Tavo idėjų realizacijai
  • Profesinio augimo ir tobulėjimo galimybes
  • Jaukią biuro erdvę ir šiuolaikiškas darbo priemones
  • Karjeros galimybes įmonių grupės viduje
  • Darbo užmokestį proporcingą Tavo kompetencijai ir patirčiai
  • Bendrus kolektyvo renginius
  • Galimybę dalyvauti ACMErship akademijoje bei kvalifikacijos tobulinimo renginius
  • Geros nuotaikos penktadienius biure

Atlyginimas

Derybų klausimas
Su perspektyva didėti

„ACME Europe“ yra tarptautinė garsių prekės ženklų kompiuterių priedų, išmanaus laisvalaikio produktų platintoja ir gamintoja Rytų ir Centrinėje Europoje.
Šiuo metu bendrovė yra įgaliota prekių ženklų „Ninebot by Segway“, „Aula“, „Deeper“, „Fitbit”, „Jabra“, „Sandisk“ ir kitų platintoja Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Be to, per savo istoriją „ACME Europe“ sukūrė kelis tūkstančius „ACME“ prekės ženklu pažymėtų produktų, kurių rinkoje šiuo metu yra daugiau nei 400. Dalis produktų bei jų pakuotės koncepcija yra įvertinti prestižiniais Lietuvos ir tarptautiniais dizaino apdovanojimais.
Įmonėje dirba virš 60 pardavimų, eksporto, produktų vadybos, logistikos ir marketingo specialistų, kurie sėkmingai siekia savo tikslų, vykdo užsibrėžtas užduotis, padeda kolegoms ir įmonei judėti į priekį, puoselėja atvirumą bei paprastumą, skatina ir patys siūlo savarankiškus ir drąsius sprendimus, įgalina platų požiūrį ir atsinaujinimą.

UAB „ACME Grupė“ – tai technologinius sprendimus bei produktus kurianti, gaminanti ir platinanti lietuviško kapitalo įmonių grupė, įkurta 1993 m. „ACME Grupė“ vienija įmones: „ACME Europe“, „ACC Distribution“, „AVAD Baltic“, „ACME Film“, „Servisa ICT“, „Audis“, „Agropro“, „Drąseikių karjeras“ ir kitas. Grupei priklausančios įmonės užsiima elektronikos ir buitinių prietaisų gamyba, platinimu bei remontu, taip pat filmų platinimu ir nišinių produktų gamyba. Grupę“ sudaro 30 įmonių Lietuvoje ir užsienio šalyse, dirba virš 530 darbuotojų.