Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Baltgrupė“

Produktų tiekimo vadybininkas (-ė)

1400-2500 €/mėn. Į rankas
Приймаємо українців
Vilnius - UAB „Baltgrupė“

Darbo pobūdis

  • Palaikyti ir plėtoti bendradarbiavimą su esamais tiekėjais
  • Naujų tiekėjų paieška (Europa, Azija, Pietų Amerika)
  • Naujų produktų analizė ir paieška
  • Prekių tiekimo organizavimas ir koordinavimas
  • Pirkimo užsakymų pateikimas ir suderinimas su tiekėjais, dokumentų ruošimas
  • Sutarčių rengimas

Reikalavimai darbuotojui

  • Būtinos geros anglų kalbos žinios (žodžiu ir raštu);
  • Derybų įgūdžiai;
  • Darbo kompiuteriu gebėjimai (MS Office paketas), ypač - MS Excel;
  • Atsakingumas, atidumas, greita orientacija;
  • Gebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas;

Privalumai:

  • Rusų kalba (žodžiu ir raštu)
  • Kitos kalbos
  • Darbo patirtis su transporto organizavimu, logistika;
  • Patirtis tiekimo srityje (ypač medienos versle);

Įmonė siūlo

  • Karjeros galimybės stipriai augančioje įmonėje;
  • Komandiruotės į užsienį (kelionės pas tiekėjus, parodas)
  • Motyvuota bonusinė sistema
  • Visos socialinės garantijos, darbui reikalingos priemonės;

Atlyginimas

1400-2500 €/mėn. į rankas
strongest_in_lithuania

UAB “Baltgrupė” (BWP) yra Lietuvos kapitalo įmonė įsikūrusi Vilniuje. Pagrindinė įmonės veikla yra didmeninė prekyba medienos gaminiais ir skydinių/modulinių namų gamyba bei prekyba.
informacija apie UAB „Baltgrupė“
3345 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
13
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2022 m.