Produktų vadovas (-ė) chirurgijos produktams

Skelbimas galioja iki: 2017.10.25

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Ieškome Produktų vadovo chirurgijos produktams (chirurginiai siūlai, tinkleliai, kiti produktai).
Įmonė yra Medtronic (buvusi Covidien) distributorius.
Medtronic (JAV) yra viena didžiausių pasaulyje medicinos įrangos ir vienkartinių priemonių gamintojų.
Darbas - produktų pristatymas chirurgams, kitiems specialistams, dalyvavimas operacijose.

Reikalavimai

Stiprūs socialiniai įgūdžiai;
Greitas žinių įsisavinimas;
Aukštasis išsilavinimas;
Anglų kalba (supratimas, kalbėjimas, rašymas, medicininiai terminai).
Privalumai:
Darbo patirtis panašioje srityje;
Medicininis išsilavinimas;

Mes jums siūlome

Darbą jaukiame linksmame kolektyve, apmokymus užsienyje ir Lietuvoje, nuolatinį tobulėjimą, įdomų darbą su kultūringais ir išsilavinusiais klientais.

Atlyginimas

Nuo 1000 Eur atskaičiavus mokesčius
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti
Send CV

UAB "LITFARMA"

UAB LITFARMA - įmonė sėkmingai dirba jau 24 metai.
Pagrindinės veiklos: prekyba medicinos įranga, medicinos vienkartinėmis priemonėmis.
Įmonėje dirba 14 puikių specialistų.
Įmonėje vid. atlyginimas 1180€
45% didesnis už Lietuvos vidurkį
SoDra rugpjūčio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)
All UAB "LITFARMA" job ads