Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Elektrobalt“

PRODUKTŲ VADOVAS (PRAMONEI)

1500-2500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Elektrobalt“

Darbo pobūdis

Naujų klientų paieška, ilgalaikių santykių su klientais palaikymas, konsultavimas, pardavimas;
Darbas su gamintojais (ABB, Schneider Electric, Eaton), sandėlio asortimento formavimas ir priežiūra;
Projektų skaičiavimas, dalyvavimas apklausose ir konkursuose.

Reikalavimai darbuotojui

Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas;
Patirtis pramonės pardavimų srityje;
Orientacija į tikslą ir rezultatus;
Puikūs bendravimo įgūdžiai, atsakomybė už savo darbą ir iniciatyvumas;
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai.

Darbą tarptautinėje, stabilioje ir didelę patirtį turinčioje kompanijoje;
Galimybę savarankiškai organizuoti darbą, priimti sprendimus, profesinius iššūkius bei tobulėjimo galimybes;
Galimybes įgyvendinti savo iniciatyvas;
Visas darbui reikalingas priemones;
Motyvacinį paketą (papildomą sveikatos ir nelaimingų atsitikimų draudimus, motyvacinius renginius ir pan.);
Darbo užmokestį, priklausantį nuo jūsų įdirbio ir rezultatų.

Atlyginimas

1500-2500 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Nurodomas bazinis atlyginimas. Galutinis darbo užmokestis priklauso nuo rezultatų.

UAB "Elektrobalt" – tai specializuota didmeninės prekybos įmonė, prekiaujanti elektros instaliacijos ir elektrotechnikos gaminiais. Jau 25 metus sėkmingai veikianti įmonė yra viena iš didžiausių elektrotechnikos didmenininkų Lietuvoje: „Elektrobalt“ prekių asortimentą sudaro daugiau nei 300 000 prekių iš visiems gerai žinomų bei patikimų Europos gamintojų. Tarp jų galima rasti praktiškai visas elektros instaliacijos medžiagas, reikalingas pastatų statybai ar renovacijai. Nuo 2000 m. „Elektrobalt“ yra Vokietijos koncerno „Würth“ įmonių grupės dalis.
informacija apie UAB „Elektrobalt“
3159 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
97
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2187 €
25% uždirba 2187-2839 €
25% uždirba 2839-3494 €
25% uždirba nuo 3494 €