Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Kodema“

PRODUKTŲ VADYBININKAS (-Ė)

2200-2500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - UAB „Kodema“

Darbo pobūdis

  • Rinkos analizė – atskirose rinkose esamų produktų techninių ir komercinių parametrų analizė, pasiūlymų teikimas dėl naujų produktų įvedimo, esamų produktų ir kainodaros tobulinimo;
  • Naujų produktų kūrimo ir įvedimo į rinką - projektų rengimas ir įgyvendinimas;
  • Produktų rinkodarinės ir techninės informacijos rengimas;
  • Produktų savikainos analizė ir pasiūlymai jai gerinti;
  • Ataskaitų vadovybei (esant poreikiui) teikimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis/aukštesnysis išsilavinimas (marketingas, rinkodara būtų privalumas);
  • Panašaus darbo su inžineriniais produktais patirtis;
  • Analitinis mąstymas, kruopštumas; iniciatyvumas;
  • Geri laiko ir asmeninių užduočių planavimo ir prioretizavimo įgūdžiai;
  • Geri Excel, Outlook, Word ir PowerPoint programų įgūdžiai;
  • Geras anglų kalbos mokėjimas (žodžiu ir raštu).

Įmonė siūlo

  • Darbą ambicingoje augančioje įmonėje;
  • Draugišką kolektyvą ir gerą darbinę atmosferą;
  • Laiku mokamą atlyginimą ir papildomus priedus už pasiektus rezultatus;
  • Profesinį augimą.

Atlyginimas

2200-2500 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Atlygis priklauso nuo kandidato turimos kompetencijos ir patirties.

UAB „Kodema“ – jau beveik penkerius metus sėkmingai veikianti inovatyvių ir kokybiškų plastikinių ir aliuminių langų ir durų gamybos įmonė. Didžiuojamės savo partneriais Vakarų Europoje, koncentruojamės į prekybą eksportui.
Nuolat tobuliname veiklos procesus, plečiame klientų Europoje ratą, rūpinamės savo darbuotojais, investuojame į sąlygų gerinimą, nes klientas laimingas tuomet, kai laimingas įmonės darbuotojas.
Sužinokite apie mus daugiau:
Šiuo metu į komandą kviečiame profesionalą.
informacija apie UAB „Kodema“
2884 €
Vid. atlyginimas bruto
(89% didesnis už LT vidurkį)
24
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2048 €
25% uždirba 2048-2651 €
25% uždirba 2651-3601 €
25% uždirba nuo 3601 €