Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Fire Experts"
More about company »

Produktų vystymo vadybininkas

Vilnius - UAB "Fire Experts"

Darbo pobūdis

  • nuolatinė naujų produktų ir tiekėjų paieška gaisrinės saugos produktų rinkoje Lietuvoje ir užsienyje;
  • naujo produkto įvedimo į LR rinką, jo sertifikavimo procesų valdymas ir vykdymas, reikalingos dokumentacijos paruošimas;
  • produktų techninių dokumentų rengimas (techniniai duomenų bei saugos duomenų lapai, atitikties deklaracijos) ir sisteminimas;
  • esamo asortimento nuolatinė priežiūra ir atnaujinimas, sandėliuojamų likučių stebėjimas, paklausos prognozavimas, prekių pristatymo organizavimas;
  • marketingas ir produktų reklama įmonės svetainėje, išorinėje aplinkoje;
  • LVPA projektų, susijusių su produktais, administravimas;
kitų įmonės veiklų analizė ir vystymas.

Reikalavimai

  • aukštasis gaisrinės saugos arba statybų inžinerijos išsilavinimas;
  • bent 1 metų analogiško darbo patirtis;
  • anglų ir/ar rusų kalbų mokėjimas, lenkų - privalumas;
  • vairuotojo pažymėjimas;
  • atsakomybė, iniciatyvumas, puikūs bendravimo ir derybų vedimo įgūdžiai.

Mes jums siūlome

  • draugišką ir jaunatvišką kolektyvą;
  • įdomų darbą, orientuotą į rezultatus;
  • asmeninio tobulėjimo galimybes.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

UAB "Fire Experts" pagrindinė veiklos sritis - priešgaisrinės sistemos.
Jei Tave domina priešgaisrinių sistemų sritis - junkis prie sėkmingai augančios įmonės.
UAB "Fire Experts" specializuojasi šiose strityse:
  • Statinio laikančių metalo konstrukcijų ugniaatsparinimas;
  • Komunikacinių angų priešgaisrinis sandarinimas;
  • Dūmų užuolaidų montavimas;
  • Priešgaisrinių durų ir vartų montavimas.

Daugiau informacijos:
Informacija apie UAB "Fire Experts"
926 €
Vid. atlyginimas bruto
(3% didesnis už LT vidurkį)
28
Darbuotojų skaičius
0,5-1 mln. €
Pajamos 2016 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 402 €
25% uždirba 402-670 €
25% uždirba 670-989 €
25% uždirba nuo 989 €
Vadovas: Andrius Lukošius