Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „MARO SERVICE EUROPE“

Proginių palapinių ir pavilijonų montuotojas / Belgija

Užsienis: Belgija - UAB „MARO SERVICE EUROPE“

Darbo pobūdis

  • Proginių palapinių ir pavilijonų montavimas/ demontavimas;
  • Kitų susijusių konstrukcijų montavimas;
  • Darbas visoje Belgijoje su išvykimais į kitas Europos šalis (Vokietija, Olandija, Ispanija, Čekija ir kt.);
  • Gali būti dirbama ir savaitgaliais.

Reikalavimai darbuotojui

  • Panašaus darbo patirtis (privalumas);
  • Vairuotojo pažymėjimas (privalumas);
  • Anglų kalbos žinios;
  • Techniškumas;
  • Lankstumas;
  • Pozityvus nusiteikimas;

  • Laiku mokamą darbo užmokestį - 8,75 Eur/val., atskaičius mokesčius;
  • Įmonės administracijos pagalbą Jūsų išvykimo laikotarpiu;
  • Automobilį darbo reikmėms;
  • Nemokamą apgyvendinimą;
  • Socialines garantijas.

UAB Maro Service Europe - tarptautinė kompanija, teikianti darbuotojų nuomos ir atrankos, bei rangos paslaugas.

Įmonės internetinis puslapis:

Kontaktai:
Vytauto pr. 32, Kaunas