UAB „SCM Software“

Transporto valdymo sistemos analitikas (-ė)

1800-3000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „SCM Software“

Darbo pobūdis

Siūlome įdomų darbą sistemos analitikui(-ei) vykdant stambius projektus transporto ir logistikos segmente.

Ką veiksite?
  • nuolatinė komunikacija su klientų atstovais;
  • atliksite esamų klientų poreikių analizę, funkcionalumo projektavimą ir įdiegimą;
  • atliksite funkcionalumo diegimą naujiems klientams;
  • teiksite pagalbą esamo funkcionalumo priežiūroje.

Sistema, kurią vystome, yra sukurta naudojant 100% Web technologijas ir jau yra įdiegta 18 šalių, tame tarpe ir Lietuvoje. Esame orientuoti į darbo rezultatą, tad siūlome lankstų darbo grafiką, reikiamus apmokymus bei patogią darbo vietą Vilniuje.

Reikalavimai darbuotojui

  • Turite kelerių metų patirties IT projektų, transporto apskaitos arba buhalterinės apskaitos valdyme;
  • esate ambicingas ir aktyvus bei orientuotas į rezultato įgyvendinimą;
  • pasižymite kritiniu analitiniu, loginiu mąstymu;
  • projektų valdymo žinios ir procesų išmanymas;
  • bendravimo įgūdžiai, gebėjimas pagrįsti bei apginti suderintas pozicijas.
Privalumai:
  • aukštasis išsilavinimas;
  • gebėjimas sklandžiai ir taisyklingai dėstyti mintis lietuvių kalba raštu ir žodžiu (rusų ir anglų kalba privalumas);
  • Agile/ Scrum darbo patirtis ir žinios.

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas Galimybė dirbti nuotoliniu būdu

Sveikatingumas

Sveikatos draudimas

Transportas

Kelionės į/iš darbo kompensavimas Nemokamas automobilio parkingas

Kiti privalumai

Telefonas asmeniniam naudojimui Kompiuteris asmeniniam naudojimui
  • Darbą jaunatviškame, draugiškame kolektyve;
  • galimybę dirbti prie stambių ir sudėtingų projektų;
  • dirbti prasmingą darbą profesionaliame ir draugiškame kolektyve;
  • patrauklią darbo vietą, lanksčias darbo valandas;
  • pasirūpiname darbuotojų sveikata;
  • kompetencijas ir darbo rezultatus atitinkantį atlygį už darbą.

Atlyginimas

1800-3000 €/mėn. į rankas

Esame oficialūs įmonės AndSoft atstovai Rytų Europoje ir vykdome išskirtinai transporto apskaitos ir valdymo projektus.
informacija apie UAB „SCM Software“
4348 €
Vid. atlyginimas bruto
(2.5 karto didesnis už LT vidurkį)
13
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2022 m.