Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Prototechnika"
More about company »

PROGRAMINĖS ĮRANGOS ANALITIKAS, KONSULTANTAS

800–2000 Eur
Kaunas - UAB "Prototechnika"

Darbo pobūdis

  • VVS informacinių sistemų diegimas, vartotojų mokymas ir konsultavimas;
  • Užsakovų poreikių, reikalavimų ir veiklos procesų analizė;
  • Funkcinių ir techninių reikalavimų informacinėms sistemoms rengimas, derinimas su projekto komanda, įgyvendinimo kontrolė;
  • Vartotojų sąsajos programinio vaizdo ir prototipų rengimas;
  • Programinių pakeitimų testavimas.

Reikalavimai

  • Analitinis mąstymas, gebėjimas dirbti komandoje;
  • Patirtis diegiant ir aptarnaujant verslo valdymo programinę įrangą;
  • Buhalterinės apskaitos pagrindų ir verslo procesų pagrindų išmanymas.

Mes jums siūlome

  • Puikias darbo sąlygas profesionalų komandoje;
  • Ypatingai dideles tobulėjimo galimybes;
  • Pažintį su plataus spektro paslaugomis ir naujovėmis IT srityje.

Atlyginimas

800–2000 Eur atskaičiavus mokesčius
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

UAB "Prototechnika" (čia per 50 % darbuotojų dirba ilgiau kaip 10 metų ! ) - programinės įrangos gamintoja, 26-erius metus sėkmingai kuria verslo valdymo programas ir sprendimus, siūlo analitiko darbą KAUNE.

Firma "PROTOTECHNIKA" nuo 1990 metų specializuojasi kompiuterinių verslo valdymo sistemų projektavime, kūrime ir jų diegime. UAB “PROTOTECHNIKA” atlieka įmonių veiklos tyrimus, informacinių technologijų projektavimus ir diegimus, apskaitos ir valdymo sistemų diegimus, teikia konsultacijas įmonių restruktūrizavimo, verslo centrų įdiegimo klausimais. UAB “PROTOTECHNIKA” produktai įtraukti į aukštųjų mokyklų mokymo programas (KTU), jais naudotis moka tūkstančiai apskaitininkų ir verslo žmonių.
Prototechnika dalyvauja Lietuvos Verslo Konsultacijų Fondo (VKF), kurio darbą Lietuvoje koordinuoja Europos Rekonstrukcijos ir Plėtros Bankas, veikloje.

Nuo 1990 m. daugiau kaip 1000 klientų, per darbuotojų kas dieną naudoja Prototechnikos sukurtus verslo valdymo produktus.
Informacija apie UAB "Prototechnika"
1701 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
34
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Kęstutis Skukauskas