Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
AB "Kauno energija"
More about company »

Programinės įrangos inžinierius

Kaunas - AB "Kauno energija"

Darbo pobūdis

  • Sprendimų programavimas pagal pateiktas užduotis;
  • pagrindinių bendrovės verslo sistemų nepertraukiamo veikimo užtikrinimas;
  • su IT sistemomis susijusių incidentų bei problemų sprendimas;
  • programinės įrangos dokumentacijos rengimas.

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas IT srityje;
  • darbo su MS SQL duomenų bazėmis žinios;
  • darbo su MS SQL Server Integration Services žinios;
  • darbo su MS SQL Server Reporting Services žinios;
  • programinės įrangos projektavimo žinios;
  • gebėjimas analizuoti veiklos procesus;
  • noras tobulėti;
  • komunikabilumas.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

Bendrovės veikla apima šilumos ir elektros energijos gamybą bei tiekimą. Nuo 2010 m. sausio 1 d. bendrovės veikla taip pat apima ir karšto vandens tiekimą Kauno miesto ir rajono, taip pat Jurbarko rajono vartotojams.
Įmonėje vid. atlyginimas 910€
12% didesnis už Lietuvos vidurkį
SoDra spalio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)