Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Finansų valdymo sistemos“
More about company »

Programinės įrangos konsultantas

Nuo 900 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Finansų valdymo sistemos“

Darbo pobūdis

  • Klientų konsultavimas darbo klausimais su buhalterinės apskaitos programine įranga Finvalda ir Pay Premium
  • Kliento poreikių analizė
  • Metodinė pagalba programų vartotojams

Reikalavimai

  • Finansų/buhalterinės apskaitos išsilavinimas
  • Darbo užmokesčio apskaitos žinios
  • Darbo su buhalterinės apskaitos ir verslo valdymo sistemomis patirtis
  • Puikūs komunikaciniai ir komandinio darbo įgūdžiai
  • Analitinis mąstymas

Privalumai:
  • Verslo procesų vystymo ir valdymo žinios
  • Darbo patirtis diegiant apskaitos sistemas ir teikiant panašaus pobūdžio konsultacines paslaugas
  • Buhalterinės apskaitos bei finansų/techninio pobūdžio išsilavinimas
  • Rusų ir anglų kalbų žinios

Mes jums siūlome

  • Atsakingą ir įdomų darbą 23 metų patirtį turinčioje IT įmonėje
  • Konkurencingą atlyginimą
  • Profesionalų, pasiruošusių dalintis savo turima patirtimi, komandą
  • Karjeros galimybes

Atlyginimas

Nuo 900 €/mėn. į rankas

UAB „Finansų valdymo sistemos“ jau 23 metus kuria apskaitos ir verslo valdymo programinės įrangos sprendimus.
Šiuo metu prie mūsų komandos kviečiame prisijungti programinės įrangos konsultantą.
Informacija apie UAB „Finansų valdymo sistemos“
2390 €
Vid. atlyginimas bruto
(85% didesnis už LT vidurkį)
13
Darbuotojų skaičius
Vadovas: Rimantas Bikinas