UAB „Midpoint systems“

Programinės įrangos testuotoja(-s) / QA engineer

2000-2700 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Midpoint systems“

Darbo pobūdis

Mes kuriame įėjimo kontrolės programinę įrangą CredoID. Dirbame su geriausių gamintojų produktais, todėl ir patys skiriame ypatingą dėmesį programinės įrangos suderinamumui ir patikimumui. Testavimo darbą sudaro:
  • Testavimo aplinkos ruošimas kartu su programuotojų komanda;
  • Programinės įrangos testų kūrimas Cypress platformoje (Cypress.io, JavaScript);
  • Aparatūrinės įrangos konfigūracijų testavimas;
  • Klientų situacijų sprendimas – atkūrimas, užduočių programuotojams formulavimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • 1-2 metų darbo patirtis testuojant programinę įrangą;
  • Pagrindai programuojant JavaScript. C# žinios yra privalumas;
  • Patirtis su MS SQL / Postgre SQL;
  • Puikios anglų kalbos žinios;
  • Kruopštumas, nuoseklumas ir atidumas;
  • Gebėjimas dirbti savarankiškai pagal užduotį;

Įmonė siūlo

  • Draugišką, aktyvią ir linksmą komandos atmosferą;
  • Lankstų darbo laiką bei galimybę dirbti per atstumą;
  • Galimybę mokytis ir tobulėti dirbant (Pluralsight prieiga bei kiti šaltiniai);
  • Įgūdžius ir rezultatus atitinkantį atlyginimą (2000-2700 €/mėn. prieš mokesčius).

Atlyginimas

2000-2700 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Mes kuriame įėjimo kontrolės platformą CredoID, kuri užtikrina žmonių saugumo ir patogumo poreikius biuruose, pramonės, viešoios paskirties ir gyvenamuosiuose pastatuose.
Dirbame su garsiausiais pasauliniais saugumo įrangos gamintojais – HID Global (JAV), Mercury security (JAV), Suprema Inc. (Pietų Korėja), ASB Security (Nyderlandai), STid ir kt.
CredoID platformą naudoja Volkswagen Group, Paroc, Mars ir kiti tarptautiniai klientai. Pagrindiniai mūsų pirkėjai - saugumo sistemų integratoriai daugiau nei 50 pasaulio šalių.
informacija apie UAB „Midpoint systems“
3
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2020 m.