Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Midpoint systems“

Programinės įrangos testuotoja(-s) / QA engineer

2000-2700 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Midpoint systems“

Darbo pobūdis

Mes kuriame įėjimo kontrolės programinę įrangą CredoID. Dirbame su geriausių gamintojų produktais, todėl ir patys skiriame ypatingą dėmesį programinės įrangos suderinamumui ir patikimumui. Testavimo darbą sudaro:
  • Testavimo aplinkos ruošimas kartu su programuotojų komanda;
  • Programinės įrangos testų kūrimas Cypress platformoje (Cypress.io, JavaScript);
  • Aparatūrinės įrangos konfigūracijų testavimas;
  • Klientų situacijų sprendimas – atkūrimas, užduočių programuotojams formulavimas.

Reikalavimai

  • 1-2 metų darbo patirtis testuojant programinę įrangą;
  • Pagrindai programuojant JavaScript. C# žinios yra privalumas;
  • Patirtis su MS SQL / Postgre SQL;
  • Puikios anglų kalbos žinios;
  • Kruopštumas, nuoseklumas ir atidumas;
  • Gebėjimas dirbti savarankiškai pagal užduotį;

Mes jums siūlome

  • Draugišką, aktyvią ir linksmą komandos atmosferą;
  • Lankstų darbo laiką bei galimybę dirbti per atstumą;
  • Galimybę mokytis ir tobulėti dirbant (Pluralsight prieiga bei kiti šaltiniai);
  • Įgūdžius ir rezultatus atitinkantį atlyginimą (2000-2700 €/mėn. prieš mokesčius).

Atlyginimas

2000-2700 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Mes kuriame įėjimo kontrolės sistemą CredoID, padėdami klientams užtikrinti nuolat augančius saugumo ir patogumo reikalavimus.
Dirbame su garsiausiais pasauliniais saugumo įrangos gamintojais – HID (Assa-Abloy grupė), Mercury security, Suprema (bio-identifikacija), Axis Communications, ASB ir kt. Mūsų klientai yra saugumo sistemų integratoriai visame pasaulyje.
informacija apie UAB „Midpoint systems“
4
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2019 m.