UAB „Arginta Engineering“

Programinių tekinimo staklių operatorius (darbas II pamainomis) - Oператор токарного станка с программным обеспечением (работа в II смены)

1200-1400 €/mėn. Į rankas
Приймаємо українців
Vilnius, Nemenčinė, Pabradė - UAB „Arginta Engineering“

Darbo pobūdis:

Sparčiai augame ir siūlome darbą PROGRAMINIŲ STAKLIŲ OPERATORIAMS.

Pagrindinės operatoriaus atsakomybės:
  • Programinių tekinimo staklių valdymas ir priežiūra;
  • Gaminių apdirbimas pagal brėžinio reikalavimus.

Мы растем и предлагаем работу ОПЕРАТОРАМ ПРОГРАММНОГО ОБОРУДОВАНИЯ.
Основные обязанности оператора:
  • Управление и техническое обслуживание токарного станка с программным обеспечением;
  • Обработка изделий согласно требованиям чертежей.

Tikimės, kad Tu:

  • Turi darbo su programinėmis staklėmis patirties metalo apdirbimo srityje;
  • Skaitai brėžinius.

  • у вас есть опыт работы с программными станками в области металлообработки;
  • вы можете читать чертежи;

Darbo laikas:

Darbas II pamainomis, kurios keičiasi kas savaitę:
  • I pamaina 5.50 - 14.20 val.
  • II pamaina 15.00 - 23.30 val.

Работа в II смены, которые меняются еженедельно:
  • I смена с 5.50 до 14.20.
  • II смена 15.00 - 23.30.

Įmonė siūlo

Biuras

Nemokama kava Virtuvė ir valgomasis su visa reikalinga buitine technika (šaldytuvai, indaplovės, mikrobangų krosnelės, kt.) Modernios, šiltos gamybos ir persirengimo patalpos Saugi darbo aplinka, visos reikalingos asmeninės apsaugos priemonės

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas

Kiti privalumai

Konkurencingas, skaidriai ir laiku mokamas darbo užmokestis Galimybė dirbti savaitgaliais su dvigubu apmokėjimu Kuratorius bandomuoju laikotarpiu Realios karjeros ir pozicijos keitimo galimybės

Atlyginimas

1200-1400 €/mėn. į rankas

UAB Arginta Engineering - inžinerines ir nestandartinių metalo įrenginių gamybos paslaugas teikianti įmonė. Savo profesionalumu užsitarnavome užsakovų pasitikėjimą, todėl visuomet turime didelį kiekį užsakymų ir esame stabilūs. Stabilią darbo vietą bei konkurencingą atlyginimą galime pasiūlyti ir savo darbuotojams.
Veiklą vykdome Lietuvoje (Vilniuje bei Panevėžyje) ir Suomijoje.
informacija apie UAB „Arginta Engineering“
2815 €
Vid. atlyginimas bruto
(85% didesnis už LT vidurkį)
267
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2027 €
25% uždirba 2027-2473 €
25% uždirba 2473-2979 €
25% uždirba nuo 2979 €