Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UMEGA GROUP, AB
More about company »

Programinių valdymo staklių operatoriai (Darbo vieta Ukmergėje)

Ukmergė, Jonava - UMEGA GROUP, AB

Darbo pobūdis

  • Darbas su programinėmis lenkimo, frezavimo, tekinimo staklėmis;
  • Gebėjimas kokybiškai ir laiku atlikti užduotis;
  • Komandiruotės į Vokietijos metalo apdirbimo įmonę.

Reikalavimai

  • Techninis išsilavinimas;
  • Metalo apdirbimo technologijos išmanymas;
  • Gamybinių brėžinių skaitymas ir supratimas;
  • Programinių valdymo staklių operatoriaus darbo patirtis būtų privalumas. Neturintiems patirties įmonė siūlo apmokymus;
  • Organizuotumas, atsakingumas, pareigingumas, darbštumas.

Mes jums siūlome

  • Tobulėjimo galimybes;
  • Atsakingą ir dinamišką darbą;
  • Sąžiningą atlyginimą;
  • Konkurencingą laiku mokamą darbo užmokestį ir visas socialines garantijas.

Akcinė bendrovė “Umega” šiuolaikiška gamybinė įmonė, turinti ilgalaikes tradicijas metalo apdirbimo ir gamybos iš metalo srityse. Daugiau negu 600 kvalifikuotų darbuotojų apimantis kolektyvas šiandien dirba trijuose įmonės padaliniuose:
Žemės ūkio technikos,
SNOL
"Vienybės"
Informacija apie UMEGA GROUP, AB
909 €
Vid. atlyginimas bruto
(2% didesnis už LT vidurkį)
646
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Tomas Nausėda