Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
AB "UMEGA"
More about company »

Programinių valdymo staklių operatoriai (Darbo vieta Ukmergėje)

Ukmergė - AB "UMEGA"

Darbo pobūdis

  • Darbas su programinėmis lenkimo, frezavimo, tekinimo staklėmis;
  • Gebėjimas kokybiškai ir laiku atlikti užduotis;
  • Komandiruotės į Vokietijos metalo apdirbimo įmonę.

Reikalavimai

  • Techninis išsilavinimas;
  • Metalo apdirbimo technologijos išmanymas;
  • Gamybinių brėžinių skaitymas ir supratimas;
  • Programinių valdymo staklių operatoriaus darbo patirtis būtų privalumas. Neturintiems patirties įmonė siūlo apmokymus;
  • Organizuotumas, atsakingumas, pareigingumas, darbštumas.

Mes jums siūlome

  • Tobulėjimo galimybes;
  • Atsakingą ir dinamišką darbą;
  • Sąžiningą atlyginimą;
  • Konkurencingą laiku mokamą darbo užmokestį ir visas socialines garantijas;
AB "UMEGA"

AB "UMEGA"

Akcinė bendrovė “Umega” šiuolaikiška gamybinė įmonė, turinti ilgalaikes tradicijas metalo apdirbimo ir gamybos iš metalo srityse. Daugiau negu 600 kvalifikuotų darbuotojų apimantis kolektyvas šiandien dirba trijuose įmonės padaliniuose:
Žemės ūkio technikos,
SNOL
"Vienybės"
Įmonėje vid. atlyginimas 862€
6% didesnis už Lietuvos vidurkį
SoDra spalio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)