Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "GO-ERP"
More about company »

Programming INTERNSHIP - Become a developer!

Vilnius - UAB "GO-ERP"

Darbo pobūdis

Siūlome dalyvauti GO-ERP programavimo praktikos programoje šią vasarą. Programos trukmė: 9-10 sav. Sėkmingai baigusiems/-ioms programą - galimybė tapti mūsų komandos dalimi, tobulėti ir tapti tikru/-a savo srities profesionalu/-e.

Atlikdama/-s praktiką pas mus:
  • Mokysies dirbti su MS Dynamics produktais;
  • Tobulinsi turimus ir įgysi naujus programavimo įgūdžius;
  • Dalyvausi tarptautiniuose verslo valdymo sistemų diegimo, palaikymo ir plėtros projektuose;
  • Dirbsi kartu su profesionaliais kolegomis, kurie visuomet išties pagalbos ranką.

Reikalavimai

  • Studijuoji aukštojoje mokykloje, IT ar susijusioje studijų programoje;
  • Turi objektinio programavimo įgūdžių;
  • Turi SQL žinių;
  • Moki anglų kalbą;
  • Pasižymi analitiniais gebėjimais;
  • Esi atsakinga/-as, noriai bendrauji ir sieki tobulėti.

Įmonė siūlo

  • Lanksčias darbo valandas - galimybę derinti su studijomis bei savo asmenine darbotvarke;
  • Realias karjeros galimybes;
  • Ypač gabiems/-ioms - galimybę gauti atlygį ir praktikos metu.

Atlyginimas

Priklauso nuo rezultatų

GO-ERP yra sparčiai auganti, viena didžiausių ir stipriausių Microsoft Dynamics 365/AX specialistų komandų Lietuvoje. Vykdome veiklą savo padaliniuose LT, UK ir PL, dirbame su tarptautiniais projektais visoje Europoje. Mes kuriame ir integruojame individualius verslo valdymo sistemų sprendimus, didinančius verslo konkurencingumą.
Ieškome ambicingų jaunų žmonių, norinčių mokytis, dirbti ir augti kartu su mumis.

Daugiau INFO:
www.linkedin.com/showcase/go-erp-academy/
Informacija apie UAB "GO-ERP"
1725 €
Vid. atlyginimas bruto
(93% didesnis už LT vidurkį)
46
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Edvardas Ramanauskas