DARBO RINKOS LYDERIS 2023
Tarp TOP 30 Lietuvoje

PROGRAMŲ PRIEŽIŪROS ADMINISTRATORIUS (-Ė)

1205-1304 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - UAB „Kesko Senukai Lithuania“

Darbo pobūdis:

  • vidinių įmonės darbuotojų konsultavimas IT klausimais telefonu ir el. paštu;
  • verslo valdymo sistemų ir programų reguliari priežiūra bei pastebėtų sutrikimų šalinimas;
  • komunikavimas su programuotojų padaliniu, siekiant dokumentuoti ir eskaluoti pastebėtas programines klaidas sistemose;
  • paruoštų atnaujinimų ir pataisymų vidinėse sistemose diegimas.

Reikalavimai darbuotojui:

  • aukštasis informacinių technologijų išsilavinimas (gali būti paskutinio kurso studentas (-ė));
  • galimybė suderinti darbo grafiką su asmeniniu gyvenimu (siūloma pozicija slankiuoju darbo grafiku);
  • duomenų bazių esminių principų supratimas ir analitinis mąstymas;
  • komunikabilumas, atidumas;
  • MS SQL pagrindai (privalumas);
  • anglų kalbos žinios.

Mes Jums siūlome:

  • įdomų ir atsakingą darbą lyderiaujančioje kompanijoje;
  • nuolatinius mokymus, tobulėjimo ir karjeros galimybes;
  • draugišką, bendraujančią, profesionalią komandą, kuri yra mūsų sėkmės pagrindas;
  • visas darbui reikalingas priemones;
  • sveikatos draudimą;
  • galimybę įsigyti visas prekes „Senukų“ prekybos centruose su nuolaida.

Atlyginimas

1205-1304 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB „Kesko Senukai Lithuania“

Kviečiame prisijungti prie šiuolaikiškos, patikimos ir stabilios tarptautinės kompanijos.

www.keskosenukai.com
See all ads of this company (70)
informacija apie UAB „Kesko Senukai Lithuania“
1964 €
Vid. atlyginimas bruto
(29% didesnis už LT vidurkį)
2991
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1265 €
25% uždirba 1265-1628 €
25% uždirba 1628-2180 €
25% uždirba nuo 2180 €