CVB client

PROGRAMUOTOJAS (-A)

Nuo 2000 €/mėn. Į rankas
Kaunas - CVbankas.lt klientas

Darbo pobūdis:

  • kurti naujus informacinių sistemų komponentus ir juos tobulinti naudojant C# bei MS SQL;
  • MS SQL duomenų bazių programavimas;
  • lentelių, procedūrų, funkcijų, trigerių ir kt. SQL objektų programavimas);
  • sudėtingų SQL užklausų programavimas;
  • indeksų kūrimas ir užklausų optimizavimas.
  • .NET C# web aplikacijų kūrimas;
  • Web service kūrimas (SOAP, REST);
  • dalintis savo žiniomis bei įgūdžiais su kolegomis, perimti jų patirtį.

Reikalavimai pozicijai:

  • aukštasis išsilavinimas IT ar susijusioje srityje;
  • puikios SQL žinios ir duomenų bazių veiklos logikos išmanymas;
  • .NET C# žinios ir programavimo patirtis;
  • ne mažesnė nei 2 metų .NET patirtis;
  • gebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje.

Siūlome:

  • dinamišką darbą tarptautinėje kompanijoje;
  • profesionalią komandą;
  • modernią darbo vietą ir aplinką;
  • visas darbui reikalingas priemones;
  • karjerą ambicingiems ir motyvuotiems.

Atlyginimas

Nuo 2000 €/mėn. į rankas
CVB client

CVbankas.lt klientas

Kviečiame prisijungti prie šiuolaikiškos ir patikimos įmonių grupės, kuri plečia savo veiklą ir ieško naujų komandos narių.